Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika Euro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa

Vzdelávacie materiály

Zo stránky boli vyradené hry Inflation Island, Economia a Topfloor, ktoré už medzičasom nie sú aktuálne a používali technológiu Adobe Flash, ktorá onedlho prestane fungovať vo všetkých prehliadačoch. V súčasnosti tieto hry neplánujeme nahradiť.

Chcete sa dozvedieť viac o ekonomike a náplni práce ECB? Táto sekcia vám ponúka široké spektrum multimediálnych materiálov a prehľad možností, ako sa s nami spojiť.

Tak čo tá ECB vlastne je (podľa youtubera Simona Clarka)?

Na fórum ECB o centrálnom bankovníctve v Sintre, každoročné stretnutie guvernérov centrálnych bánk a odborníkov v oblasti ekonómie, sme pozvali youtubera Simona Clarka. Simon sa pri tejto príležitosti zhováral so študentmi, ktorí na fóre prezentovali výsledky svojho doktorandského výskumu, no najskôr chcel získať odpoveď na túto základnú otázku!

Pozrite sa na diskusiu youtubera Simona Clarka s mladými ekonómami a na výsledky ich výskumnej práce

Iniciatívy pre mládež

Pre mládež vo veku od 16 do 30 rokov organizujeme viacero podujatí – online, priamo v ECB i po celej Európe – napríklad iniciatívu Youth Dialogue a súťaž pre študentov Generácia €uro.

Viac informácií

ECB vysvetľuje

Hľadáte informácie a materiály o ECB? Radi by ste sa dozvedeli viac o niektorých z činností, ktoré ECB vykonáva?

Pozrite si články a videá na rôzne témy v sekcii ECB vysvetľuje

Návštevnícke centrum a špecializované prezentácie ECB

Ďalšie informácie o našej činnosti môžete získať priamo u nás, v našej hlavnej budove vo Frankfurte. Ak do nášho návštevníckeho centra nemôžete prísť osobne, vyskúšajtevirtuálnu prehliadku!

Máte už o úlohách ECB dobrý prehľad? Prihláste sa na niektorú z našich špecializovaných prezentácií.

Pridajte sa k nám!

Ste čerstvým absolventom a hľadáte uplatnenie? Zaujíma vás centrálne bankovníctvo a európske záležitosti? Chcete sa podieľať na práci, ktorá má pozitívny vplyv na život občanov Európy? Pozrite si ponuku voľných pracovných miest a staňte sa súčasťou nášho medzinárodného tímu.

Voľné pracovné miesta

Všetky stránky v tejto sekcii