Menu

Täiendavat lugemist

Kas soovid rohkem teada majanduse ja EKP tegevusvaldkondade kohta? See rubriik annab ülevaate mitmekesistest multimeediavahenditest ja EKP suhtluskanalitest.

Mida EKP endast kujutab (youtuber Simon Clarki pilgu läbi)?

Youtuber Simon Clark osales Sintras toimunud EKP keskpangandusfoorumil, kuhu keskpankade presidendid ja majanduseksperdid kogunevad igal aastal, et arutleda majanduspoliitika küsimuste üle. Ta vestles doktoriõppe tudengitega, kes esitlesid foorumil oma uurimistöid. Kõigepealt aga soovis ta vastata ühele olulisele küsimusele.

Simon Clark vestleb noorte majandusteadlastega ja küsib nende uurimistööde kohta

Noortele suunatud algatused

EKP korraldab nii veebis, EKPs kui ka Euroopa riikides mitmesuguseid ettevõtmisi, mis on mõeldud noortele vanuses 16 kuni 30 eluaastat. Selliste ürituste hulka kuuluvad näiteks dialoog Euroopa noortega (Youth Dialogues) ja Generation €uro õpilasauhinna konkurss.

Vaata lähemalt


EKP teemakäsitlused

Vajate rohkem teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad


EKP külastuskeskus ja eriloengud

Eriloengud

EKP tegevusest huvitatutel on võimalik sellega lähemalt tutvuda EKP peamajas Frankfurdis. Seda saab teha kohapeal külastuskeskuses, aga ka virtuaalkülastuse abil.

Neil, kes on EKP eesmärkide ja ülesannetega juba hästi tuttavad, on võimalik osa saada eriloengutest.


Ühine meiega!

Kui oled hiljuti ülikooli lõpetanud, huvitud keskpangandusest ja Euroopa ees seisvatest küsimustest ning soovid anda oma positiivse panuse, tutvu EKP pakutavate võimalustega ja ühine meie rahvusvahelise meeskonnaga.

Vabad töökohad ja praktikavõimalused