European Central Bank - eurosystem
Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri

Täiendavat lugemist

Oleme eemaldanud oma veebilehelt järgmised mängud: „Inflation Island”, „Economia” ja „Topfloor”. Need mängud ei ole enam ajakohased ja neis kasutatakse Adobe Flash tehnoloogiat, mis veebibrauserites peagi enam ei tööta. Praegu ei ole kavas neid mänge asendada.

Kas soovid rohkem teada majanduse ja EKP tegevusvaldkondade kohta? See rubriik annab ülevaate mitmekesistest multimeediavahenditest ja EKP suhtluskanalitest.

Mida EKP endast kujutab (youtuber Simon Clarki pilgu läbi)?

Youtuber Simon Clark osales Sintras toimunud EKP keskpangandusfoorumil, kuhu keskpankade presidendid ja majanduseksperdid kogunevad igal aastal, et arutleda majanduspoliitika küsimuste üle. Ta vestles doktoriõppe tudengitega, kes esitlesid foorumil oma uurimistöid. Kõigepealt aga soovis ta vastata ühele olulisele küsimusele.

Simon Clark vestleb noorte majandusteadlastega ja küsib nende uurimistööde kohta

Noortele suunatud algatused

EKP korraldab nii veebis, EKPs kui ka Euroopa riikides mitmesuguseid ettevõtmisi, mis on mõeldud noortele vanuses 16 kuni 30 eluaastat. Selliste ürituste hulka kuuluvad näiteks dialoog Euroopa noortega (Youth Dialogues) ja Generation €uro õpilasauhinna konkurss.

Vaata lähemalt

EKP teemakäsitlused

Vajate rohkem teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad

EKP külastuskeskus (külastused ja loengud)

EKP külastuskeskus pakub virtuaaltegevusi, mille eesmärk on suurendada arusaadavust EKPst ja tema ülesannetest. Soovite osaleda mõnel loengul, külastusel või tutvuda külastuskeskuse pakutava Google Maps ekskursiooniga?

Vaata rubriiki külastajatele
VAATA LISAKS

Seonduv teave

Kõik selle jaotise teemad