Täiendavat lugemist

EKP pakub multimeedia vahendusel mitmesuguseid materjale, mis aitavad noortel, õpilastel ja laiemal üldsusel õppida tundma majanduse põhimõisteid, nagu inflatsioon ja hinnastabiilsus.

Lisaks on loodud erinevaid interaktiivseid mänge (millest mõned on kättesaadavad nutitelefoni rakendustena) ning korraldatakse Generation €uro õpilasauhinna konkurssi.

Võistlus „Tetris® uus €50” on lõppenud

Võistlus „Tetris® uus €50” on lõppenud. Täname kõiki osalejaid! Kas oled üks õnnelikke võitjaid, kes saab auhinnaks läbipaistvas akrüültahvlis uue 20-eurose pangatähe? Vaata võitjate nimekirja!

Osale Generation €uro õpilasauhinna konkursil

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Generation €uro õpilasauhinna konkurss


Mängud ja rakendused

EKP mängud ja rakendused

Mängi EKP veebilehel pakutavaid mänge! Tutvu uue 50-eurose pangatähega siin – Tetris. Õpi lähemalt tundma europangatähti ja -münte: Euro Run ja Euro Cash Academy. Aita EKP nõukogul koguda vajalikke töödokumente – Top Floor. Määra intressimäärasid mängus €conomia ja uuri inflatsiooni kohta mängust Inflation Island.


EKPst lähemalt

Vajate teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad