Izglītojoši materiāli

ECB sagatavojusi plašu multimediju resursu klāstu, lai palīdzētu jauniešiem, skolēniem un plašai sabiedrībai uzzināt vairāk par ekonomikas pamatjēdzieniem, piemēram, inflāciju un cenu stabilitāti.

Esam izstrādājuši arī vairākas interaktīvas spēles, no kurām dažas pieejamas kā viedtālruņa aplikācijas, un organizējam "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņu.

Konkurss "Euro Video Challenge"

Apsveicam Džeisonu Halbgevaksu (Jason Halbgewachs) un Mihielu van Ārnemu (Michiel Van Aarnhem) – konkursa "Euro Video Challenge" uzvarētājus! Noskatieties viņu sagatavoto video, kā arī otro un trešo vietu ieguvušos video. Paldies visiem dalībniekiem, kas parādīja, ka ekonomika ir aizraujoša un saprotama!

Uzziniet vairāk

Izmēģiniet spēles "Euro Cash Academy" jauno versiju

Spēles

Spēle "Euro Cash Academy" ("Euro skaidrās naudas akadēmija") ļauj iepazīt euro banknotes un to pretviltošanas elementus vai nu piedaloties vienkāršā viktorīnā, vai izpētot virtuālu pilsētas laukumu. Tā pieejama arī kā viedtālruņa aplikācija. Lai uzzinātu vairāk, izmēģiniet jaunāko spēles versiju.


“Euro paaudzes” skolēnu balvas izcīņa

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa


Spēles un aplikācijas

ECB spēles un aplikācijas

Spēlējiet ECB sagatavotās spēles! Uzziniet vairāk par euro banknotēm un monētām, spēlējot "Euro Run" ("Euro skrējiens") un "Euro Cash Academy" ("Euro skaidrās naudas akadēmija") jauno versiju. Savāciet dokumentus un nogādājiet tos ECB Padomes locekļiem spēlē "Top Floor" ("Atrodi ceļu augšup!"). Nosakiet procentu likmes, spēlējot "€conomia", un uzziniet vairāk par inflāciju spēlē "Inflation Island" ("Inflācijas sala").


ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai meklējat informāciju un materiālus par ECB? Vai vēlaties vairāk uzzināt par konkrētiem ECB darbības aspektiem?

Noderīga informācija