European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Izglītojoši materiāli

Spēles "Inflation Island", "Economia" un "Topfloor" vairs nav pieejamas mūsu interneta vietnē. Spēles tika izņemtas tāpēc, ka tās vairs neatbilst tehniskajām prasībām, jo balstās uz Adobe Flash tehnoloģiju, kas drīz vairs netiks atbalstīta nevienā pārlūkprogrammā. Pašlaik mēs neplānojam spēles atjaunot.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ekonomiku un ECB darbību? Šajā sadaļā atradīsiet plašu multimediju resursu klāstu un uzzināsiet, kā varat ar mums sazināties.

Tātad – kas īsti ir ECB? Skaidro Youtube satura veidotājs Saimons Klārks.

Mēs uzaicinājām Youtube satura veidotāju Saimonu Klārku (Simon Clark) uz centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, kur centrālo banku vadītāji un ekonomikas eksperti katru gadu sanāk kopā, lai apspriestu politikas jautājumus. Viņš šajā forumā uzrunāja doktorantūras studentus, kas prezentēja savus pētījumus, taču pirms tam viņš vēlējās atbildēt uz šo pamatjautājumu.

Noskatieties Youtube satura veidotāja Saimona Klārka sarunu ar jaunajiem ekonomistiem un iepazīstieties ar viņu pētījumiem!

Jauniešiem

Mēs rīkojam vairākus pasākumus – tiešsaistē, ECB un dažādās Eiropas valstīs –, kas domāti tieši jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, piemēram, "Dialogu ar jauniešiem" un "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņu.

Uzziniet vairāk

ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai meklējat informāciju un materiālus par ECB? Vai vēlaties vairāk uzzināt par konkrētiem ECB darbības aspektiem?

Aplūkojiet sadaļu "Noderīga informācija"

ECB apmeklētāju centrs (apmeklējumi un lekcijas)

ECB apmeklētāju centrs ir atvērts un organizē virtuālus pasākumus, kas palīdzēs jums labāk saprast ECB darbību un uzdevumus. Vai vēlaties piedalīties apmeklētāju centra rīkotajās lekcijās un apmeklējumos vai iepazīties ar to, dodoties Google Maps ekskursijā?

Aplūkojiet sadaļu "ECB apmeklējums"
PAPILDU INFORMĀCIJA

Uzziniet vairāk par līdzīgām tēmām

Visas šīs sadaļas lapas