European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
Aktuālāko informāciju sk. šīs interneta vietnes sadaļas angļu valodas versijā.

Izglītojoši materiāli

Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā darbojas ekonomika? Un ko darām mēs ECB? Šeit varat sākt iepazīt mūsu darbu un sazināties ar mums!

Spēles "Inflation Island", "Economia" un "Topfloor" vairs nav pieejamas mūsu interneta vietnē. Šīs spēles vairs nav aktuālas, un tām ir nepieciešama Adobe Flash tehnoloģija, ko vairs neatbalsta neviena pārlūkprogramma. Pašlaik mēs neplānojam šīs spēles atjaunot.

ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ECB lomu un darbu? Vai vēlaties sīkāk aplūkot centrālo banku darbību un monetāro politiku?

Aplūkojiet sadaļu "Noderīga informācija"

Jauniešiem

Mēs rīkojam vairākus pasākumus – tiešsaistē, ECB un visā Eiropā – kas vērsti konkrēti uz jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem (dažreiz arī jaunākiem), piemēram, "IT Bootcamp meitenēm" un "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņu.

Uzziniet vairāk par jauniešiem domātajiem pasākumiem

ECB Apmeklētāju centrs (ekskursijas un lekcijas)

ECB Apmeklētāju centrs atvērts un piedāvā klātienes un virtuālās ekskursijas, kā arī ekspertu lekcijas. Tas ļauj apmeklētājiem paplašināt izpratni par ECB un tās uzdevumiem. Klikšķiniet uz tālāk redzamās saites, lai uzzinātu, kas tiek piedāvāts un kā pieteikties ekskursijai vai lekcijai.

Ciemos pie mums

ECB un jūs

Mēs vēlamies nodrošināt, lai vienmēr būtu atvērts dialogs starp mums un cilvēkiem, kuru labā strādājam. Tieši šā iemesla dēļ esam izveidojuši iniciatīvu "ECB un jūs", lai mēs tuvāk iepazītu viens otru.

Uzziniet vairāk par iniciatīvu "ECB un jūs"
PAPILDU INFORMĀCIJA

Uzziniet vairāk par līdzīgām tēmām

ECB izglītojošo materiālu saraksts

Videomateriāli YouTube vietnē

Jauniešiem domāto pasākumu fotogalerija

Flickr albums

Visas šīs sadaļas lapas