Meklēšanas opcijas
Home Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ieteikumi
Šķirošanas kritērijs

Izglītojoši materiāli

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ekonomiku un ECB darbību? Šajā sadaļā atradīsiet plašu multimediju resursu klāstu un uzzināsiet, kā varat ar mums sazināties.

Tātad – kas īsti ir ECB? Skaidro Youtube satura veidotājs Saimons Klārks.

Mēs uzaicinājām Youtube satura veidotāju Saimonu Klārku (Simon Clark) uz centrālo banku darbībai veltīto forumu Sintrā, kur centrālo banku vadītāji un ekonomikas eksperti katru gadu sanāk kopā, lai apspriestu politikas jautājumus. Viņš šajā forumā uzrunāja doktorantūras studentus, kas prezentēja savus pētījumus, taču pirms tam viņš vēlējās atbildēt uz šo pamatjautājumu.

Noskatieties Youtube satura veidotāja Saimona Klārka sarunu ar jaunajiem ekonomistiem un iepazīstieties ar viņu pētījumiem.

Jauniešiem

Mēs rīkojam vairākus pasākumus – tiešsaistē, ECB un visā Eiropā –, kas vērsti konkrēti uz jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, piemēram, "Dialogs ar jauniešiem" un "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa.

Uzziniet vairāk

ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai meklējat informāciju un materiālus par ECB? Vai vēlaties vairāk uzzināt par konkrētiem ECB darbības aspektiem?

Aplūkojiet sadaļu "Noderīga informācija"

ECB apmeklētāju centrs un specializētās lekcijas

Esat laipni gaidīti mūsu galvenajā ēkā Frankfurtē, kur varēsiet uzzināt vairāk par to, ko mēs darām un kāpēc tas nepieciešams. Ja jums nav iespējas personīgi ierasties mūsu Apmeklētāju centrā, vienmēr varat doties virtuālā ekskursijā!

Vai jums jau laba ir izpratne par ECB lomu un pienākumiem? Tad aicinām jūs pieteikties uz mūsuspecializētajām lekcijām!

Pievienojieties!

Vai nesen pabeidzāt augstskolu un meklējat jaunus izaicinājumus? Vai jums ir interese par centrālo banku darbību un Eiropas jautājumiem? Vai jūs vēlētos pozitīvi ietekmēt Eiropas pilsoņu dzīves? Tad uzziniet par mūsu piedāvātajām iespējām, un pievienojieties mūsu starptautiskajai komandai!

Vakances

Visas šīs sadaļas lapas