Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Vzdělávací materiály

Z našich internetových stránek jsme odstranili následující hry: Inflation Island, Economia a Topfloor. Důvodem je, že již nejsou aktuální a že používají technologii Adobe Flash, která brzy přestane ve všech prohlížečích fungovat. V současné době neplánujeme tyto hry nahradit jinými.

Chcete se dozvědět více o ekonomii a o tom, čím se v ECB zabýváme? Projděte si tuto sekci a seznamte se se širokou škálou multimediálních zdrojů i možnostmi, jak se s námi spojit.

Co je vlastně ECB (podle YouTubera Simona Clarka)?

Na fórum ECB o centrálním bankovnictví v Sintře, kde se každoročně setkávají guvernéři centrálních bank a ekonomičtí experti, aby projednali politické otázky, jsme pozvali YouTubera Simona Clarka. Jeho úlohou bylo promluvit ke studentům doktorského studijního programu, kteří prezentovali svůj výzkum, ale předtím, než začal, chtěl nejdříve odpovědět na tuto základní otázku!

Sledujte YouTubera Simona Clarka, jak mluví s mladými ekonomy, a podívejte se na jejich výzkum

Iniciativy pro mládež

Pořádáme několik akcí, a to online, v ECB i po celé Evropě, které jsou určeny především mladým lidem ve věku 16–30 let, jako jsou cyklus Youth Dialogues a Generation €uro Students’ Award.

Více informací

ECB vysvětluje

Hledáte informace a informační zdroje související s ECB? Chtěli byste se dozvědět více o některých tématech týkajících se ECB?

Podívejte se na naše vysvětlující komentáře

Návštěvnické centrum ECB a tematicky zaměřené přednášky

Můžete navštívit naši hlavní budovu ve Frankfurtu nad Mohanem a dozvědět se více o tom, co děláme a proč to děláme. Pokud nemůžete přijít do našeho Návštěvnické centrum osobně, můžete vždy zkusit virtuální prohlídku!

Už jste se seznámili s úlohou ECB a jejími úkoly? Tak proč nepožádat o některou z našich tematicky zaměřených přednášek?

Pojďte k nám!

Jste čerství absolventi a hledáte další výzvu? Zajímají vás centrální bankovnictví a evropská témata? Chtěli byste pozitivně ovlivňovat životy obyvatel Evropy? Pak se podívejte na naše stránky s pracovními příležitostmi a staňte se součástí našeho mezinárodního týmu.

Pracovní příležitosti

Všechny stránky v této části