European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhledávání
Home Média ECB vysvětluje Výzkum a publikace Statistika Měnová politika Euro Platební systémy a trhy Kariéra
Návrhy
Třídit podle

Vzdělávací materiály

Z našich internetových stránek jsme odstranili následující hry: Inflation Island, Economia a Topfloor. Důvodem je, že už nejsou aktuální a že používají technologii Adobe Flash, která na všech prohlížečích brzy přestane fungovat. V současné době neplánujeme tyto hry nahradit novými.

Chcete se dozvědět více o ekonomii a o tom, čím se v ECB zabýváme? Projděte si tuto sekci a seznamte se se širokou škálou multimediálních zdrojů i možnostmi, jak se s námi spojit.

Co je vlastně ECB (jak to vysvětluje YouTuber Simon Clark)?

Na fórum ECB o centrálním bankovnictví v Sintře, kde se každoročně setkávají guvernéři centrálních bank a ekonomičtí experti, aby projednali otázky politik, jsme pozvali YouTubera Simona Clarka. Jeho úlohou bylo promluvit ke studentům doktorského studijního programu, kteří prezentovali svůj výzkum, ale před tím, než začal, chtěl nejdříve odpovědět na tuto základní otázku!

Sledujte YouTubera Simona Clarka, jak mluví s mladými ekonomy a podívejte se na jejich výzkum

Iniciativy pro mládež

Pořádáme několik akcí, a to online, v ECB i po celé Evropě, které jsou určeny především mladým lidem ve věku 16–30 let, jako jsou cyklus dialogů s mládeží Youth Dialogues a ocenění pro studenty Generation €uro Students’ Award.

Více informací

ECB vysvětluje

Hledáte informace o ECB a související informační zdroje? Chtěli byste se dozvědět více o některých tématech týkajících se ECB?

Podívejte se na naše vysvětlující komentáře

Návštěvnické centrum ECB (návštěvy a přednášky)

Návštěvnické centrum ECB nabízí virtuální aktivity k vysvětlení role a úkolů ECB. Máte zájem zúčastnit se jedné z našich přednášek nebo prohlídky návštěvnického centra přes Google Maps, případně nás navštívit?

Podívejte se na stránky Návštěva Evropské centrální banky
VIZ TAKÉ

Související informace

Všechny stránky v této části