European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
Naujausia informacija pateikta šio tinklalapio versijoje anglų kalba.

Mokymui

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia ekonomika? Ką daro ECB? Ši skiltis – puiki vieta sužinoti daugiau apie mūsų darbą ir apie tai, kaip su mumis susisiekti!

Iš savo interneto svetainės pašalinome žaidimus „Inflation Island“, „Economia“ ir „Top Floor“, nes jie buvo susieti su „Adobe Flash“ technologija, kurios nebepalaiko jokia naršyklė, ir todėl nebebuvo atnaujinami. Kol kas neplanuojame išleisti naujų šių žaidimų versijų.

ECB aiškina paprasčiau

Norite sužinoti daugiau apie ECB vaidmenį ir darbą? Norėtumėte pasigilinti į centrinę bankininkystę ir pinigų politiką?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Paaiškinimai“

Jaunimo iniciatyvos

Internete, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje organizuojame įvairius 16–30 m. (kartais ir jaunesniems) žmonėms skirtus renginius, pavyzdžiui, IT stovyklas merginoms ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Sužinokite daugiau apie mūsų jaunimo iniciatyvas

ECB lankytojų centras (apsilankymai ir specializuotos paskaitos)

ECB lankytojų centre organizuojami apsilankymai gyvai ir virtualiai, taip pat vyksta ekspertų paskaitos. Apsilankymas šiame centre suteikia galimybę geriau suprasti ECB veiklą ir jo uždavinius. Paspaudę žemiau pateiktą nuorodą rasite informacijos apie tai, kas siūloma ir kaip užsiregistruoti apsilankymui ar paskaitai.

Apsilankymas pas mus

ECB ir jūs

Norime užtikrinti, kad tarp mūsų ir žmonių, kurių labui dirbame, galėtų vykti atviras dialogas. Todėl sukūrėme iniciatyvą „ECB ir jūs“, padėsiančią mus suartinti.

Sužinokite daugiau apie „ECB ir jūs“
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

ECB mokomieji filmukai portale „YouTube“

Žiūrėti „YouTube“

Jaunimo iniciatyvos nuotraukų galerija

Albumas svetainėje „Flickr“

Visi šios dalies puslapiai