Menu

Mokymui

Norite daugiau sužinoti apie ekonomiką ir kuo užsiima Europos Centrinis Bankas (ECB)? Šioje skiltyje rasite įvairaus formato informacijos ir sužinosite apie galimybes dalyvauti mūsų iniciatyvose.

Tad kas gi yra ECB? („YouTube“ tinklaraštininko Simono Clarko paaiškinimas)

„YouTube“ tinklaraštininką Simoną Clarką pakvietėme į Sintroje vykusį ECB centrinės bankininkystės forumą, į kurį kasmet susirenka centrinių bankų valdytojai ir ekonomikos ekspertai politikos klausimams aptarti. Jis atvyko pakalbinti doktorantūros studentus, forume pristačiusius savo tiriamuosius darbus, tačiau pirmiausia jam rūpėjo atsakyti į šį esminį klausimą!

Pažiūrėkite, kaip „YouTube“ tinklaraštininkas Simonas Clarkas kalbina jaunuosius ekonomistus, ir susipažinkite su jų tiriamaisiais darbais

Jaunimo iniciatyvos

Internete, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje rengiame įvairius specialiai 16–30 m. jaunimui skirtus renginius, pavyzdžiui, dialogus su jaunimu ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Sužinokite daugiau


ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos ir medžiagos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Apie viską paprasčiau“


ECB lankytojų centras ir specializuotos paskaitos

Specializuotos paskaitos

Jei norite sužinoti, ką mes veikiame ir kodėl darome vienus ar kitus dalykus, atvykite į mūsų pagrindinį pastatą Frankfurte. Jei į mūsų Lankytojų centrą atvykti negalite, visada galite pasinaudoti virtualios ekskursijos galimybe.

Jau gerai suprantate ECB vaidmenį ir funkcijas? Gal verta užsisakyti vieną iš mūsų specializuotų paskaitų?


Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos