European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Mokymui

Norite sužinoti daugiau, kaip veikia ekonomika? Kokį darbą atlieka ECB specialistai? Ši skiltis padės jums daugiau sužinoti apie mūsų darbą ir geriau jį suprasti!

Iš savo interneto svetainės pašalinome žaidimus „Inflation Island“, „Economia“ ir „Top Floor“, nes jie seniai nebuvo atnaujinti ir buvo susieti su „Adobe Flash“ technologija, kurios nebepalaiko jokia naršyklė. Naujų šių žaidimų versijų išleisti kol kas neplanuojame.

ECB paaiškinimai

Norite daugiau sužinoti apie ECB vaidmenį ir darbą ar labiau pasigilinti į centrinės bankininkystės ir pinigų politikos temas?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Paaiškinimai“

Pasitikrinkite savo žinias

Koks pagrindinis ECB uždavinys? Kiek žmonių naudoja eurą? Mūsų viktorinose galite pasitikrinti savo žinias apie pagrindines mūsų atliekamas užduotis.

Kviečiame dalyvauti mūsų viktorinose!

Jaunimo iniciatyvos

Internete, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje organizuojame įvairius 16–30 m. (kartais ir jaunesniems) žmonėms skirtus renginius, pavyzdžiui, IT stovyklas merginoms ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Daugiau apie mūsų jaunimo iniciatyvas

ECB lankytojų centras (apsilankymai ir paskaitos)

ECB lankytojų centre galima lankytis gyvai ir virtualiai, taip pat klausytis ekspertų paskaitų. Centro lankytojai išsamiau supažindinami su ECB veikla ir uždaviniais. Paspaudę toliau pateiktą nuorodą, galite peržiūrėti mūsų pasiūlymus ir užsiregistruoti apsilankymui ar paskaitai.

Apsilankymas pas mus

ECB ir jūs

Norime užtikrinti nuolatinį atvirą dialogą su žmonėmis, kurių labui dirbame. Todėl vykdome mus suartinti padedančią iniciatyvą „ECB ir jūs“.

Daugiau apie iniciatyvą „ECB ir jūs“
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

ECB mokomieji filmukai portale „YouTube“

Žiūrėti „YouTube“

Jaunimo iniciatyvos nuotraukų galerija

Albumas svetainėje „Flickr“

Visi šios dalies puslapiai