European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Mokymui

Iš savo interneto svetainės pašalinome žaidimus Inflation Island, Economia ir Topfloor, nes jie nebebuvo atnaujinami ir veikė naudojant „Adobe Flash“ technologiją. Jau artimiausiu metu šios technologijos nepalaikys nei viena naršyklė. Kol kas neplanuojame pakeisti šių žaidimų.

Norite daugiau sužinoti apie ekonomiką ir kuo užsiima Europos Centrinis Bankas (ECB)? Šioje skiltyje rasite įvairaus formato informacijos ir sužinosite apie galimybes dalyvauti mūsų iniciatyvose.

Tad kas gi yra ECB? („YouTube“ tinklaraštininko Simono Clarko paaiškinimas)

„YouTube“ tinklaraštininką Simoną Clarką pakvietėme į Sintroje vykusį ECB centrinės bankininkystės forumą, į kurį kasmet susirenka centrinių bankų valdytojai ir ekonomikos ekspertai politikos klausimams aptarti. Jis atvyko pakalbinti doktorantūros studentus, forume pristačiusius savo tiriamuosius darbus, tačiau pirmiausia jam rūpėjo atsakyti į šį esminį klausimą!

Žiūrėkite „YouTube“ tinklaraštininko Simono Clarko pokalbį su jaunaisiais ekonomistais ir susipažinkite su jų tiriamaisiais darbais.

Jaunimo iniciatyvos

Internete, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje rengiame įvairius specialiai 16–30 m. žmonėms skirtus renginius, pavyzdžiui, dialogus su jaunimu ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Sužinokite daugiau

ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos ir medžiagos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Paaiškinimai“

ECB lankytojų centras (apsilankymai ir specializuotos paskaitos)

ECB lankytojų centras yra atviras virtualiai veiklai, skirtai padėti visuomenei geriau suprasti ECB ir mūsų užduotis. Norite užsiregistruoti į vieną iš mūsų paskaitų ar apsilankymų arba sudalyvauti „Google Maps“ ekskursijose po Lankytojų centrą?

Pasižvalgykite mūsų interneto svetainės skiltyje „Apsilankymas ECB
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Visi šios dalies puslapiai