Paieškos galimybės
Home Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Mokymui

Iš savo interneto svetainės išėmėme žaidimus „Inflation Island“, „Economia“ ir „Topfloor“, nes jie pagrįsti jau pasenusia „Adobe Flash“ technologija, kuri netrukus nebeveiks visose naršyklėse. Šių žaidimų kol kas neplanuojame atnaujinti.

Norite daugiau sužinoti apie ekonomiką ir kuo užsiima Europos Centrinis Bankas (ECB)? Šioje skiltyje rasite įvairaus formato informacijos ir sužinosite apie galimybes dalyvauti mūsų iniciatyvose.

Tad kas gi yra ECB? („YouTube“ tinklaraštininko Simono Clarko paaiškinimas)

„YouTube“ tinklaraštininką Simoną Clarką pakvietėme į Sintroje vykusį ECB centrinės bankininkystės forumą, į kurį kasmet susirenka centrinių bankų valdytojai ir ekonomikos ekspertai politikos klausimams aptarti. Jis atvyko pakalbinti doktorantūros studentus, forume pristačiusius savo tiriamuosius darbus, tačiau pirmiausia jam rūpėjo atsakyti į šį esminį klausimą!

Žiūrėkite „YouTube“ tinklaraštininko Simono Clarko pokalbį su jaunaisiais ekonomistais ir susipažinkite su jų tiriamaisiais darbais.

Jaunimo iniciatyvos

Internete, Europos Centriniame Banke ir visoje Europoje rengiame įvairius specialiai 16–30 m. žmonėms skirtus renginius, pavyzdžiui, dialogus su jaunimu ir moksleivių konkursą „€uro karta“.

Sužinokite daugiau

ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos ir medžiagos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Pasižvalgykite po mūsų rubriką „Paaiškinimai“

ECB lankytojų centras ir specializuotos paskaitos

Jei norite sužinoti, ką mes veikiame ir kodėl darome vienus ar kitus dalykus, atvykite į mūsų pagrindinį pastatą Frankfurte. Jei į mūsų Lankytojų centrą atvykti negalite, visada galite pasinaudoti virtualios ekskursijos galimybe.

Jau gerai suprantate ECB vaidmenį ir funkcijas? Gal verta užsisakyti vieną iš mūsų specializuotų paskaitų?

Prisijunkite prie mūsų!

Neseniai baigėte studijas ir ieškote naujų iššūkių? Domina centrinių bankų veikla ir Europos reikalai? Norėtumėte dirbti Europos piliečių labui? Tada peržiūrėkite mūsų siūlomas galimybes ir prisijunkite prie mūsų tarptautinės komandos.

Laisvos darbo vietos
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Visi šios dalies puslapiai