Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Citas ekskursijas

Ekskursija pa ECB galveno ēku

Vai iespējams apskatīt ECB galveno ēku?

Apskate pašlaik nav iespējama. Mūsu rīkotajās ekskursijās gida vadībā cenšamies parādīt dažādas ECB galvenās ēkas daļas, stāstot par tās vēsturi un arhitektūru un sniedzot iespēju izjust darba atmosfēru ECB. Ekskursijās iepazīstinām ar vairākām telpām, t.sk. vēsturisko Tirgus halli (Großmarkthalle), Apmeklētāju centru, augstceltni, konferenču zonu un ECB preses centru.

Virtuāla ekskursija pa ECB Apmeklētāju centru

Vai iespējams aplūkot ECB Apmeklētāju centru, izmantojot Google Street View?

Jā. Piedāvājam virtuālu ekskursiju (https://goo.gl/maps/gfQT5j6yw2M2), kas ļaus jums no jebkuras pasaules malas iepazīt mūsu Apmeklētāju centru. Ja jūsu rīcībā ir virtuālās realitātes brilles, iesakām tās lietot, lai piedzīvojums būtu vēl dzīvāks!

Kā piedalīties virtuālajā ekskursijā, izmantojot virtuālās realitātes brilles?

Instalējiet viedtālrunī aplikāciju Google Street View (iOS, Android). Aplikācijā sameklējiet Eiropas Centrālo banku un spiediet uz kādu no oficiālajiem ECB fotoattēliem, kuros redzama ēkas iekšpuse. Uzspiediet uz virtuālās realitātes briļļu ikonas ekrāna labajā augšējā stūrī, lai aktivizētu virtuālās realitātes režīmu, ievietojiet tālruni virtuālās realitātes ierīcē un izbaudiet aizraujošo ekskursiju!

ECB mākslas darbu kolekcija

Kas ir ECB mākslas darbu kolekcija?

Mūsu laikmetīgās mākslas kolekcija ietver simtiem gleznu, zīmējumu, fotoattēlu, skulptūru un mākslas priekšmetu, kas izvietoti visās ēkās. Viedtālrunī vai planšetdatorā varat bez maksas lejupielādēt mūsu ECB Mākslas darbu aplikāciju (iOS, Android) un aplūkot mūsu kolekciju, neizejot no mājas.

Kā iespējams aplūkot ECB mākslas darbu kolekciju?

Ja vēlaties pieteikt ECB mākslas darbu kolekcijas apskates ekskursiju gida vadībā, lūdzam sazināties ar Kulturothek.

Memoriāls Frankfurtes Tirgus hallē

Kas ir memoriāls Frankfurtes Tirgus hallē?

Memoriāls Frankfurtes Tirgus hallē ir daļa no Frankfurtes Ebreju muzeja un atrodas ECB galvenajā ēkā. Otrais pasaules karš bija drūms laiks mūsu ēkas vēsturē, kad Tirgus halles pagrabā sadzina gandrīz 10 000 Frankfurtes ebreju. No turienes viņus vilcienos deportēja uz koncentrācijas un nāves nometnēm. Memoriāls Frankfurtes Tirgus hallē kalpo par atgādinājumu par šiem noziegumiem un šīs vietas vēsturisko nozīmīgumu.

Kā iespējams aplūkot memoriālu?

Lai aplūkotu memoriālu, piesakieties Frankfurtes Ebreju muzeja rīkotajām ekskursijām gida vadībā.

Elzēsera izstāde

Kas ir Elzēsera izstāde?

Tirgus halles projekta autors bija arhitekts Martins Elzēsers (Martin Elsaesser), un to uzbūvēja laikā no 1926. līdz 1928. gadam. Elzēsera izstāde ierīkota, pieminot Martina Elzēsera darbu un Tirgus halles bagātīgo vēsturi. Sākotnēji tā tika izmantota kā vairumtirdzniecības tirgus ēka un veidoja vienu no lielākajiem ēku kompleksiem Frankfurtē, kā arī bija lielākā brīva laiduma dzelzsbetona celtne pasaulē.

Kā iespējams aplūkot Elzēsera izstādi?

Elzēsera izstādi varat apmeklēt, piesakoties Elzēsera fonda rīkotajām ekskursijām gida vadībā. Sīkāka informācija par Elzēsera izstādi pieejama Frankfurtes Tirgus halles interneta vietnē.