Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Kiti apsilankymai

Ekskursijos ECB pagrindiniame pastate

Ar galiu apžiūrėti ECB pagrindinį pastatą?

Ekskursijos šiuo metu nevyksta. Gido vedamų ekskursijų metu siekiame parodyti įvairias ECB pagrindinio pastato dalis, pasakojame apie jo istoriją bei architektūrą ir leidžiame pajusti darbo Europos Centriniame Banke atmosferą. Ekskursijos metu apžiūrime istorinį Grossmarkthalle pastatą, apsilankome ECB Lankytojų centre, dangoraižyje, konferencijų salėje bei ECB spaudos centre.

Virtuali ekskursija ECB Lankytojų centre

Ar galiu aplankyti ECB Lankytojų centrą per interneto sistemą Google Street View?

Taip. Kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, kviečiame į virtualią ekskursiją (https://goo.gl/maps/gfQT5j6yw2M2) po mūsų Lankytojų centrą. Jei turite virtualiosios realybės akinius, būtinai juos užsidėkite – pasijusite tarsi iš tiesų čia vaikščiotumėte.

Kaip pradėti virtualią ekskursiją su virtualiosios realybės akiniais?

Parsisiųskite į mobilųjį telefoną (iOS, Android) programėlę Google Street View. Susiraskite Europos Centrinį Banką ir spustelėkite vieną iš oficialių ECB pastato vidaus nuotraukų. Įjunkite virtualiosios realybės režimą paspausdami virtualiosios realybės akinių ženkliuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe, įstatykite savo telefoną į virtualiosios realybės įtaisą ir leiskitės į ekskursiją po Lankytojų centrą.

ECB meno kolekcija

Kas yra ECB meno kolekcija?

Mūsų šiuolaikinio meno kolekciją sudaro šimtai paveikslų, piešinių, fotografijų, skulptūrų ir meno objektų. Kolekcija eksponuojama visose mūsų patalpose. Į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį parsisiųskite nemokamą programėlę „ECB Art“ (iOS, Android) ir mūsų kolekciją apžiūrėkite neišeidami iš namų.

Kaip galiu apžiūrėti ECB meno kolekciją?

Jeigu norite užsisakyti gido vedamą ekskursiją ir apžiūrėti ECB meno kolekciją, prašom susisiekti su Kulturothek.

Memorialas Frankfurto Grossmarkthalle pastate

Kas yra memorialas Grossmarkthalle pastate?

Memorialas Frankfurto Grossmarkthalle pastate yra Frankfurto žydų muziejaus dalis ir yra įkurtas ECB pagrindiniame pastate. Tamsiuoju mūsų pastato istorijos laikotarpiu – Antrojo pasaulinio karo metais – iš Grossmarkthalle pastato rūsio traukiniais į koncentracijos ir naikinimo stovyklas buvo išvežta beveik 10 000 žydų. Memorialas Frankfurto Grossmarkthalle pastate primena apie šį nusikaltimą ir istorinę šios vietos reikšmę.

Kaip galiu aplankyti memorialą?

Memorialą galite aplankyti užsiregistravę į Frankfurto žydų muziejaus organizuojamą gido vedamą ekskursiją.

M. Elzėserio paroda

Kas yra M. Elzėserio paroda?

Grossmarkthalle pastatą suprojektavo architektas Martinas Elzėseris (Martin Elsaesser), o pastatytas jis 1926–1928 m. Pastato viduje veikiančia M. Elzėserio paroda pagerbiamas šio architekto darbas ir įamžinamas turtingos pastato istorijos atminimas. Pradžioje kaip didmeninės turgavietės salė naudotas pastatas buvo vienas didžiausių pastatų kompleksų Frankfurte ir didžiausia pasaulyje beatramė gelžbetonio konstrukcija.

Kaip galiu aplankyti M. Elzėserio parodą?

M. Elzėserio parodą galite aplankyti užsiregistravę į Elzėserio fondo organizuojamą gido vedamą ekskursiją. Daugiau informacijos apie M. Elzėserio parodą rasite Grossmarkthalle Frankfurt interneto svetainėje.