Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

Publiskais konkurss galvenā darbuzņēmēja izvēlei ECB jauno telpu būvdarbu veikšanai

2007. gada 10. jūlijā

2007. gada augustā Eiropas Centrālā banka (ECB) sāks starptautisku publiskā konkursa procedūru, lai izvēlētos galveno darbuzņēmēju jauno telpu celtniecībai. Paziņojumu par līgumu publicēs Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī, kā arī ECB interneta lapā.

ECB savas jaunās telpas cels bijušās tirgus halles vietā Frankfurtes pie Mainas (Vācija) austrumdaļā pēc Vīnes arhitektu biroja COOP HIMMELB(L)AU izstrādātā projekta. Ēku kompleksā ietilps augstceltne (aptuveni 180 metru), bijusī tirgus halle (Großmarkthalle), citas palīgēkas un labiekārtota apkārtne.

Galvenie būvniecības darbi sāksies 2008. gada oktobrī, ēku kompleksu paredzēts pabeigt līdz 2011. gada beigām.

Galvenajam darbuzņēmējam galvenokārt būs jāveic būvdarbi un apdares darbi, taču būs jāsniedz arī plānošanas un administratīvie pakalpojumi.

Papildu informāciju par gaidāmo konkursu ECB jauno telpu celtniecības darbu veikšanai var iegūt šādās interneta lapās: http://ted.europa.eu (meklēt: T070), www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/proc/tenders, www.new-ecb-premises.com.

Sīkāku informāciju par jauno telpu projektu var iegūt, apmeklējot www.ecb.europa.eu/ecb/premises un www.new-ecb-premises.com.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem