Otsingu valikud
Avaleht Meedia Suunaviidad Uuringud & väljaanded Statistika Rahapoliitika Euro Maksed & turud Töövõimalused
Soovitused
Sorteeri
PRESSITEADE

Avalik pakkumine EKP uute hoonete ehituse peatööettevõtja leidmiseks

10. juuli 2007

Euroopa Keskpank (EKP) kuulutab 2007. aasta augustis välja rahvusvahelise avaliku pakkumise EKP uute hoonete ehituse peatööettevõtja leidmiseks. Pakkumisteade avaldatakse Euroopa Liidu Teatajas ja EKP kodulehel.

EKP uued hooned valmivad Viini arhitektuuribüroo COOP HIMMELB(L)AU projekti järgi ning need rajatakse Saksamaal, Maini-äärse Frankfurdi idaosas paikneva endise hulgimüügituru asukohale. Uude kompleksi kuuluvad ligikaudu 180-meetrine kõrghoone, endise hulgimüügituru hall ( Großmarkthalle), muud kõrvalehitised ja maastikukujundusega ala.

Põhiline ehitustegevus algab 2008. aasta oktoobris ning peaks lõppema enne 2011. aasta lõppu.

Peatööettevõtja ülesanneteks on valdavalt ehitus- ja sisustustööd, kuid teataval määral ka planeerimis- ja haldusteenused.

Täpsemat teavet peatse pakkumise kohta EKP uute hoonete ehitamiseks saab Interneti-aadressidelt http://ted.europa.eu (otsing: T070), www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/proc/tenders ja www.new-ecb-premises.com.

Üksikasjalikum teave uute hoonete projekti kohta on avaldatud aadressidel www.ecb.europa.eu/ecb/premises ja www.new-ecb-premises.com.

KONTAKTANDMED

Euroopa Keskpank

Avalike suhete peadirektoraat

Taasesitus on lubatud, kui viidatakse algallikale.

Meediakontaktid