Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

Viešo konkurso generaliniam rangovui atrinkti naujoms ECB patalpoms statyti skelbimas

2007 m. liepos 10 d.

2007 m. rugpjūčio mėn. Europos Centrinis Bankas (ECB) paskelbs tarptautinį viešą konkursą generaliniam rangovui atrinkti naujoms banko patalpoms statyti. Skelbimas apie konkursą bus paskelbtas Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje ir ECB interneto svetainėje.

ECB naujos patalpos bus statomos buvusios didmeninės prekybos turgavietės teritorijoje, rytinėje Frankfurto prie Maino (Vokietija) dalyje. Jų projektą sukūrė Vienos architektų biuras COOP HIMMELB(L)AU. Naujosios banko patalpos apims apytikriai 180 metrų aukščio pastatą, buvusį didmeninės prekybos turgavietės pastatą ( Großmarkthalle), kitus pagalbinius pastatus ir teritoriją aplink šiuos pastatus.

Pagrindiniai statybos darbai prasidės 2008 m. spalio mėn. Statybas planuojama baigti iki 2011 m. pabaigos.

Generalinis rangovas turės atlikti darbus ir suteikti paslaugas, susijusius daugiausia su statybos darbais ir patalpų įrengimu, tačiau apims ir planavimo bei tvarkymo paslaugas.

Daugiau informacijos apie būsimą konkursą naujoms ECB patalpoms statyti pateikta šiuose interneto puslapiuose: http://ted.europa.eu (ieškoti T070), www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/proc/tenders ir www.new-ecb-premises.com.

Išsamesnės informacijos apie naujų patalpų projektą rasite interneto puslapiuose www.ecb.europa.eu/ecb/premises ir www.new-ecb-premises.com.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai