Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Šīs interneta vietnes valodu politika

Interneta vietnē pieejama informācija 24 oficiālajās Eiropas Savienības (ES) valodās par Eiropas Centrālās bankas darbību.

Visa informācija pieejama angļu valodā, taču mēs nodrošinām, ka būtiskākais saturs un īpaši informācija, kas varētu interesēt Eiropas iedzīvotājus, pieejama arī citās oficiālajās ES valodās.

Kāda informācija pieejama jūsu valodā?

Sākumlapa, visas lapas sadaļā "Par mums" un "Euro", kā arī visu astoņu sadaļu ievadlapas pieejamas angļu valodā un citās oficiālajās ES valodās. Tas attiecas arī uz mūsu monetārās politikas lēmumiem, mūsu gada pārskatu un atlasītu informāciju par mūsu monetārās politikas stratēģiju, kā arī citiem tekstiem.

Daļa informācijas ir tulkota tikai dažās ES valodās un var būt pieejama valodā, kuru jūs pārvaldāt, pat ja tā nav jūsu dzimtā valoda. Arī dažas runas, intervijas un prezidentes un citu Valdes locekļu bloga ieraksti pieejami citās valodās. Paziņojumi presei parasti pieejami angļu valodā un, ja tie ir būtiski ne tikai jomas ekspertiem, bet plašākai sabiedrībai, arī citās oficiālajās ES valodās.

ECB tiesību akti parasti tiek publicēti visās oficiālajās ES valodās un pieejami EUR-Lex interneta vietnē.

Informācija par mūsu sabiedriskajām apspriešanām pieejama vairākās valodās. Komentārus sabiedrisko apspriešanu ietvaros pieņemam visās oficiālajās ES valodās.

Informācija par euro un citiem saistītiem jautājumiem, iespējams, atrodama jūsu izvēlētajā valodā arī ES nacionālo centrālo banku interneta vietnēs.

Mūsu valodu politikas piemērošana

Ja piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, jūs palīdzat mums iegūt apkopotu statistiku par mūsu interneta vietnes atsevišķu lapu un sadaļu tulkojumu pieprasījumu. Tas palīdzēs mums noteikt tulkošanas prioritātes nākotnē. Ja interneta vietne vēl nav pieejama jūsu izvēlētajā valodā, tas ir norādīts attiecīgajā lapā.

ECB Komunikācijas ģenerāldirektorāts gādā par šīs valodu politikas piemērošanu.

Ja vēlaties uzdot jautājumu Eiropas Centrālajai bankai, sazinieties ar mums jebkurā oficiālajā ES valodā, izmantojot informācijas pieprasījuma veidlapu.

Visas šīs sadaļas lapas