Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Šios svetainės kalbos politika

Šioje interneto svetainėje rasite informacijos apie Europos Centrinio Banko veiklą 24 Europos Sąjungos (ES) oficialiosiomis kalbomis.

Viskas skelbiama anglų kalba, tačiau stengiamės, kad pagrindinė informacija ir ypač informacija, kuri gali būti aktuali Europos piliečiams, būtų prieinama ir kitomis ES oficialiosiomis kalbomis.

Kas skelbiama jūsų kalba?

Informacija pradiniame puslapyje, visuose skilčių „Apie mus“ ir „Euro“ puslapiuose bei visų aštuonių skilčių pradiniuose puslapiuose skelbiama anglų kalba ir kitomis ES oficialiosiomis kalbomis. Šiomis kalbomis skelbiami ir mūsų sprendimai dėl pinigų politikos, metų ataskaita, tam tikra informacija apie mūsų pinigų politikos strategiją bei kiti pranešimai.

Dalis šioje svetainėje skelbiamos informacijos yra išversta tik į kai kurias ES kalbas ir galbūt vieną iš jų jūs mokate, nors ji ir nėra jūsų gimtoji kalba. Kai kurios Pirmininkės ir kitų valdybos narių kalbos, interviu ir įrašai tinklaraštyje taip pat skelbiami ne tik anglų kalba. Pranešimai spaudai paprastai skelbiami anglų kalba, tačiau jei jie aktualūs ne tik specialistams, bet ir platesniam visuomenės ratui, tada jie verčiami ir į kitas ES oficialiąsias kalbas.

ECB teisės aktai paprastai skelbiami visomis ES oficialiosiomis kalbomis, juos galima rasti portale EUR-Lex.

Informacija apie mūsų vykdomas viešas konsultacijas taip pat skelbiama keliomis kalbomis. Nuomonę viešose konsultacijose galima pateikti bet kuria ES oficialiąja kalba.

Informacijos apie eurą ir kitas susijusias temas savo norima kalba galite rasti ES nacionalinių centrinių bankų svetainėse.

Mūsų kalbų politikos taikymas

Jei sutinkate su mūsų slapukais, padedate mums surinkti apibendrintą statistiką apie poreikį išversti atskiruose mūsų svetainės puslapiuose ir skiltyse skelbiamus tekstus. Tai reiškia, kad galime planuoti, ką ateityje reikėtų išversti. Jei svetainės puslapio jūsų pasirinkta kalba dar nėra, pamatysite atitinkamą pranešimą.

Už šios kalbų politikos taikymą atsakingas ECB Komunikacijos generalinis direktoratas.

Jei Europos Centrinio Banko norite ko nors paklausti, galite su mumis susisiekti užpildydami informacijos užklausos formą bet kuria iš oficialiųjų ES kalbų.

Visi šios dalies puslapiai