Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

atklātībai tiek nodota jauna izglītojoša spēle

2013.17.04.

Šodien Eiropas Centrālā banka (ECB) un Eurosistēmas nacionālās centrālās bankas (NCB) nodevušas atklātībai jaunu izglītojošu interneta spēli "Top Floor – atrodi ceļu augšup!".

Spēles mērķauditorija ir 18–25 gadus veci jaunieši un tā veidota kā interaktīva viktorīna, kuras darbība norisinās stilizētas ECB jaunās nākotnes ēkas liftos.

Spēlētāju uzdevums ir nogādāt pilnu septiņu darba dokumentu komplektu ECB Padomes sanāksmei, kas notiks ēkas augšstāvā. Spēlētājiem liftos tiek uzdoti vairāki jautājumi ar atbilžu variantiem par ECB, Eurosistēmas un Eiropas Centrālo banku sistēmas (ECBS) institucionālo struktūru, organizāciju un uzdevumiem. Par katru pareizu atbildi spēlētāji saņem vienu no nepieciešamajiem dokumentiem.

Tādējādi spēlē "Top Floor – atrodi ceļu augšup!" aizraujošā un informatīvā veidā tiek izskaidrota ECB, Eurosistēmas un ECBS sarežģītā darbība. Spēlētāji gūst ieskatu par datiem un analīzi, ko Padome ņem vērā, pieņemot lēmumus par euro zonas procentu likmēm.

"Top Floor – atrodi ceļu augšup!" ir ECB un Eurosistēmas NCB trešā sagatavotā izglītojošā spēle. 2010. gadā klajā nāca "€conomia – monetārās politikas spēle" un "Inflācijas sala". Līdzīgi kā divas iepriekšējās spēles, jaunā spēle sagatavota 22 ES oficiālajās valodās un pieejama ECB interneta vietnes izglītojošo materiālu sadaļā (http://www.ecb.europa.eu/ecb/educational) vai Eurosistēmas NCB interneta vietnēs.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem