Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

Pristatomas naujas mokomasis žaidimas

2013 m. balandžio 17 d.

Šiandien Europos Centrinis Bankas ir Eurosistemos nacionaliniai centriniai bankai pristatė naują internetinį mokomąjį žaidimą „Top Floor – pakilk iki viršaus!“.

Žaidimas skirtas 18–25 m. amžiaus auditorijai. Jis sumanytas kaip interaktyvi viktorina, vykstanti būsimosios ECB būstinės liftuose.

Žaidėjų tikslas – surinkti septynis svarbius dokumentus ir atnešti juos viršutiniame pastato aukšte posėdžiauti susirinkusiai ECB valdančiajai tarybai. Kildami liftais į viršų, žaidėjai turi atsakyti į klausimus su pateiktais atsakymų variantais apie ECB, Eurosistemos ir Europos centrinių bankų sistemos (ECBS) institucinę struktūrą, darbo organizavimą ir uždavinius. Už teisingą atsakymą žaidėjai gauna dokumentą.

Žaidime „Top Floor – pakilk iki viršaus!“ apie sudėtingą ECB, Eurosistemos ir ECBS darbą aiškinama linksmai ir informatyviai. Žaidėjai turi galimybę sužinoti, kokius duomenis ir tyrimų rezultatus svarsto Valdančioji taryba, priimdama sprendimus dėl palūkanų normų euro zonoje.

„Top Floor – pakilk iki viršaus!“ yra jau trečias toks ECB ir Eurosistemos nacionalinių centrinių bankų parengtas mokomasis žaidimas (2010 m. pasirodė „€conomia – pinigų politikos žaidimas ir „Inflation Island“ ). Kaip ir ankstesnieji, naujasis žaidimas parengtas 22 oficialiomis ES kalbomis ir paskelbtas ECB interneto svetainės skiltyje Mokymui (http://www.ecb.europa.eu/ecb/educational) ir Eurosistemos nacionalinių centrinių bankų svetainėse.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai