Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

Eiropas Centrālā banka uzņems apmeklētājus sestdienās

2016. gada 22. jūnijā
  • Katra mēneša pirmajā sestdienā apmeklētāji, kas reģistrējušies, varēs iepazīt ECB ēku.
  • Ekskursijās, kas notiks gida vadībā angļu un vācu valodā, apmeklētājiem tiks izrādīta Tirgus halle un biroju tornis.
  • ECB arī varēs uzņemt vairāk reģistrēto apmeklētāju grupu.

Eiropas Centrālā banka (ECB) reģistrētajiem apmeklētājiem piedāvās ekskursijas gida vadībā. Kopš ECB 2014. gadā pārcēlās uz jauno galveno ēku, iedzīvotājiem pirmo reizi tiks piedāvāta iespēja iepazīt biroju torni un vēsturisko Tirgus halli (Grossmarkthalle), kā arī izbaudīt aizraujošo skatu uz Frankfurti no 27. stāva.

No 2. jūlija ekskursijas tiks organizētas katra mēneša pirmajā sestdienā vismaz līdz šā gada beigām. Laikā no 12.00 līdz 16.30 grupām (līdz 25 personām) tiks piedāvātas ekskursijas gida vadībā angļu un vācu valodā, kas ilgs aptuveni vienu stundu.

ECB arī uzņems vairāk apmeklētāju grupu citos laikos. Skolēni, studenti un citas grupas tiek aicinātas pieteikties apmeklējumam. Šādu izglītojošu apmeklējumu laikā tiks sniegta informācija, piemēram, par euro zonas vēsturi un darbību, kā arī pēc pieprasījuma par specifiskākiem tematiem.

Sīkāka informācija par ECB apmeklējumu pieejama ECB interneta vietnes sadaļā "Apmeklētājiem> Arhitektūras un mākslas ekskursijas".

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Rokio Gonzalesa / Stefana Rūkampa (Rokio Gonzalesa / Stefan Ruhkamp; tālr. +49 69 1344 6451).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem