Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

Europos Centrinis Bankas šeštadieniais atvers savo duris

2016 m. birželio 22 d.
  • Kartą per mėnesį – pirmąjį mėnesio šeštadienį – užsiregistravę lankytojai galės ateiti pasižvalgyti po ECB pastatą.
  • Pastate Grossmarkthalle ir biurų dangoraižyje bus organizuojamos ekskursijos su gidu anglų arba vokiečių kalbomis.
  • ECB taip pat galės apsilankyti daugiau iš anksto užsiregistravusių lankytojų grupių.

Europos Centrinis Bankas (ECB) atveria savo duris lankytojams, užsiregistravusiems į ekskursijas su gidu. Pirmą kartą po ECB persikėlimo į savo naująjį pastatą 2014 m. pabaigoje gyventojai galės ateiti pasižvalgyti po biurų dangoraižį bei istorinį pastatą Grossmarkthalle ir pasigrožėti Frankfurto panorama iš 27 aukšto.

Ekskursijos bus organizuojamos nuo liepos 2 d. ir bent jau iki šių metų pabaigos vyks pirmąjį kiekvieno mėnesio šeštadienį. Nuo 12.00 iki 16.30 val. lankytojų grupėms iki 25 asmenų bus siūlomos maždaug valandos trukmės ekskursijos su gidu anglų arba vokiečių kalbomis.

Taip pat ir kitu metu ECB galės aplankyti daugiau lankytojų grupių. ECB norinčios aplankyti moksleivių, studentų ar kitos grupės kviečiamos registruotis iš anksto. Apsilankymų metu bus pasakojama apie, pavyzdžiui, euro zonos istoriją ir veikimą arba bus galima iš anksto susitarti dėl kokių nors kitų, konkrečių temų.

Daugiau informacijos apie apsilankymą ECB pateikta banko interneto svetainės dalyje Lankytojams > Apsilankymai tema „Architektūra ir menas“.

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Rocío Gonzalez arba Stefan Ruhkamp telefonu +49 69 1344 6451.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai