European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
  • PAZIŅOJUMS PRESEI

Ukrainai veltīts labdarības koncerts Berlīnes Valsts operā

2022. gada 2. martā

Eiropas Centrālā banka (ECB) un Deutsche Bundesbank sniedz atbalstu koncertam, kas aicina uz mieru pasaulē. Koncertu rīko Berlīnes Valsts opera, tās orķestris un koris diriģenta Daniela Barenboima (Daniel Barenboim) vadībā. Koncerts notiks Berlīnē svētdien, 2022. gada 6. martā, plkst. 11.00 pēc Viduseiropas laika.

To apmeklēs ECB prezidente Kristīne Lagarda (Christine Lagarde) un Deutsche Bundesbank prezidents Joahims Nāgels (Joachim Nagel). Abi pauduši sašutumu par Krievijas uzbrukumu Ukrainai. "Šajā Eiropai drūmajā laikā domās esam ar Ukrainas iedzīvotājiem," norādīja Kristīne Lagarda. Savukārt Joahims Nāgels uzsvēra: "Domās atbalstām visus tos, kuri cietuši šajā šokējošajā uzbrukumā. Ir svarīgi sanākt kopā, lai izrādītu solidaritāti."

ECB, Bundesbank un citas Eurosistēmas centrālās bankas ar ziedojumiem atbalsta labdarības kampaņu. Visi koncerta ieņēmumi, kā arī visi pārējie ziedojumi tiks nodoti Apvienoto Nāciju Organizācijas Ukrainas Humānās palīdzības fondam (UHF), kurš sniedz humāno palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem. Šajā nolūkā Bundesbank izveidojusi Ukrainas Humānās palīdzības fonda ziedojumu kontu.

Deutsche Bundesbank

IBAN: DE50 5040 0000 0050 4050 40

BIC: MARKDEFFXXX

Ziedojuma mērķis: Ukraine Humanitarian Fund

Koncertu varēs noskatīties arī tiešsaistē rbbKultur kanālā.

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Pētera Erliha (Peter Ehrlich; tālr. +49 69 1344 8320).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem