Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

Izsoles procedūras un pastāvīgo iespēju koridors no 2009. gada 21. janvāra

2008. gada 18. decembrī

Pēc 2008. gada 8. oktobra paziņojuma presei "Mainīta izsoles procedūra un pastāvīgo iespēju koridors" Eiropas Centrālās bankas (ECB) Padome šodien pieņēma šādu lēmumu.

  • Pēc rezervju prasību izpildes perioda, kas beidzas 2009. gada 20. janvārī, galvenās refinansēšanas operācijas turpinās veikt ar fiksētas procentu likmes izsoles procedūras palīdzību ar visu piedāvātās summas apjomu. Šis pasākums būs spēkā tik ilgi, kamēr nepieciešams, bet vismaz līdz 2009. gada trešā rezervju prasību izpildes perioda pēdējam piedāvājumam 31. martā.
  • Ar 2009. gada 21. janvāri pastāvīgo iespēju procentu likmju koridoru, ko 2008. gada 9. oktobrī pazemināja par 100 bāzes punktiem ap dominējošo galveno refinansēšanas operācijas procentu likmi, atkal palielinās līdz 200 bāzes punktiem. Tāpēc no 21. janvāra aizdevumu iespējas uz nakti procentu likme tiks paaugstināta no 50 līdz 100 bāzes punktiem virs galvenās refinansēšanas operācijas procentu likmes un noguldījumu iespējas uz nakti procentu likme tiks samazināta no 50 līdz 100 bāzes punktiem zem galvenās refinansēšanas operācijas procentu likmes.
KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem