Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

Tagad pieejams informatīvu materiālu komplekts „Cenu stabilitāte. Kāpēc tā ir svarīga?”

2005. gada 12. decembrī

Šodien Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidents Žans Klods Trišē (Jean-Claude Trichet) iepazīstināja ar jaunu informatīvu materiālu komplektu „Cenu stabilitāte. Kāpēc tā ir svarīga?” Pirmos komplektus viņš nodeva Eiropas skolas audzēkņiem Frankfurtē pie Mainas Vācijā.

Materiālu komplektu sagatavoja ECB un euro zonas nacionālās centrālās bankas (NCB), kas kopā veido Eurosistēmu. Materiāli, kas paredzēti pusaudžiem un skolotājiem, iepazīstina ar Eurosistēmas monetāro politiku. Izdales materiālu veidā komplekti sagatavoti euro zonas valstu oficiālajās valodās.

Komplektā ietilpst multiplikācijas filma (8 min.), brošūru komplekts skolēniem un brošūra skolotājiem, kurā sniegta vispārīga informācija par ekonomikas jautājumiem un kas palīdzēs sagatavoties mācību stundām. Sākot no šodienas sadarbībā ar nacionālajām centrālajām bankām komplektu (attiecīgajā oficiālajā valodā) nosūtīs 50000 euro zonas vidusskolām. Komplektu elektroniskā veidā iespējams lejuplādēt no ECB interneta lapas, kur tas būs pieejams visās Eiropas Savienības oficiālajās valodās.

Šīs prezentācijas fotoattēlus varēs lejuplādēt no ECB interneta lapas šodien no 17:00 (pēc Viduseiropas laika), izmantojot šo saiti: www.ecb.europa.eu/home/html/educational.lv.html. Filmēto materiālu varēs lejuplādēt šodien no 18:30, izmantojot saiti www.ecb.europa.eu/press/tvservices/ondemand/html/index.en.html (sadaļa „Other videos”).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem