Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB publicē runu un tikšanos pamatprincipus

2015. gada 6. oktobrī
  • Šajos principos skartas Valdes locekļu tikšanās un uzstāšanās.
  • Tajos uzsvērta ECB apņemšanās nodrošināt caurredzamu divpusēju komunikāciju.

Eiropas Centrālā banka (ECB) šodien publicē dokumentu, kurā izklāstīti pamatprincipi, pēc kuriem ECB Valdes locekļi vadās komunikācijā ar privātpersonām un akadēmisko aprindu vai sabiedrisko apvienību pārstāvjiem.

Dokumentā, kurš publicēts ECB interneta vietnē, noteikti trīs principi, kuri parāda, kā ECB nodrošina caurredzamu divpusēju komunikāciju starp politikas veidotājiem un sabiedrību, kā arī specializētām auditorijām. Principi iemieso pieeju, kas ļauj ECB nodrošināt, lai finanšu tirgiem sensitīva informācija netiktu atklāta atsevišķām grupām. Tajos ņemta vērā arī nepieciešamība nodrošināt Valdes locekļu regulāru sadarbību ar dažādām iesaistītajām pusēm, lai izprastu tautsaimniecības un finanšu tirgu dinamiku un formulētu iedarbīgu politiku.

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Esteres Miltenī-Torstensones ( Eszter Miltényi-Torstensson ; tālr. +49 69 1344 8034).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem