Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

ECB skelbia viešo kalbėjimo ir dalyvavimo susitikimuose principus

2015 m. spalio 6 d.
  • Šie principai taikomi susitikimams, kuriuose dalyvauja Vykdomosios valdybos nariai, ir viešam Vykdomosios valdybos narių kalbėjimui.
  • Šiais principais pabrėžiamas ECB įsipareigojimas užtikrinti skaidrią abipusę komunikaciją.

Šiandien Europos Centrinis Bankas (ECB) skelbia dokumentą, kuriuo nustatomi pagrindiniai principai, taikytini Vykdomosios valdybos nariams šiems bendraujant su privačiuoju sektoriumi, akademine bei pilietine visuomene.

ECB interneto svetainėje paskelbtame dokumente išvardyti trys principai, kuriais parodoma, kaip ECB užtikrina skaidrų abipusį politikos formuotojų ir plačiosios visuomenės bei specialistų bendravimą. Šiuose principuose įtvirtinta, kaip ECB užtikrina, kad neskelbtina finansų rinkų informacija nebūtų atskleista tam tikroms pavienėms grupėms. Be to, jie suformuoti atsižvelgiant į Vykdomosios valdybos narių poreikį reguliariai bendrauti su kolegomis iš įvairių sričių, kad galėtų geriau suvokti ekonomikos ir finansų rinkų raidą ir formuoti atitinkamą politiką.

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Eszter Miltényi-Torstensson, tel. +49 69 1344 8034.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai