Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB no janvāra publicēs pārskatus par monetārās politikas diskusijām

2014.18.12.
  • ECB no 2015. gada janvāra regulāri publicēs pārskatus par monetārās politikas diskusijām.
  • Pārskati patiesi un līdzsvaroti atspoguļos politikas apsvērumus.
  • "Mēneša Biļetenu" aizstās jaunais "Tautsaimniecības Biļetens", kas iznāks reizi sešās nedēļās.

Eiropas Centrālā banka (ECB) šodien paziņoja, ka regulāri publicēs pārskatus par Padomes monetārās politikas diskusijām, sākot ar 2015. gada 22. janvāra sanāksmi.

Šie pārskati sniegs kopainu par finanšu tirgu, tautsaimniecības un monetārajām norisēm, kam sekos kopsavilkums par diskusijām saistībā ar tautsaimniecības un monetāro analīzi un monetārās politikas nostāju, neminot konkrētus runātājus. Pārskati patiesi un līdzsvaroti atspoguļos politikas apsvērumus.

Tas tiks darīts, lai sniegtu monetārās politikas lēmumu pamatojumu un dotu sabiedrības locekļiem iespēju labāk saprast Padomes vērtējumu par tautsaimniecību un politikas reakciju mainīgo apstākļu gaismā.

Lietuvai 2015. gada 1. janvārī pievienojoties euro zonai, Padomes sastāvā būs 25 locekļi – seši ECB Valdes locekļi un 19 euro zonas valstu centrālo banku vadītāji.

Pārskati tiks publicēti četras nedēļas pēc katras sanāksmes.

ECB arī paziņoja, ka, ar 2015. gada janvāri pārejot uz monetārajai politikai veltīto Padomes sanāksmju jauno sešu nedēļu ciklu, divas nedēļas pēc katras sanāksmes tiks publicēts jauns "Tautsaimniecības Biļetens". Tas aizstās "Mēneša Biļetenu".

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Stefana Rūkampa ( Stefan Ruhkamp; tālr. +49 69 1344 5057).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem