Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa
TLAČOVÁ SPRÁVA

Nová verzia internetovej stránky Európskej centrálnej banky www.ecb.europa.eu

29. júna 2004

V sobotu 26. júna 2004 Európska centrálna banka spustila novú verziu svojej internetovej stránky (www.ecb.europa.eu). Nová stránka má modernejšiu úpravu a jej obsah novú štruktúru, čo umožňuje užívateľom pohodlnejší prístup k informáciám.

Lepšie usporiadanie a komplexnejší vyhľadávací systém zjednoduší užívateľom orientáciu na stránke. Mnohé časti novej stránky ECB spĺňajú štandard AAA Iniciatívy pre prístupnosť internetu, a tak umožňujú ľahší prístup k väčšine informácií aj zrakovo postihnutým ľuďom. Ďalším významným vylepšením je rozšírenie ponuky jazykov, v ktorých sú informácie dostupné, pričom dve sekcie, o ktoré môže mať verejnosť konkrétny záujem – The European Central Bank (Európska centrálna banka) a Banknotes & Coins (Bankovky a mince) – sú už preložené do všetkých 20 úradných jazykov Európskej únie.

Európska centrálna banka bude aj naďalej vyvíjať úsilie zamerané na zlepšovanie a optimalizáciu svojej internetovej stránky, ktorá je jedným z jej hlavných komunikačných nástrojov.

KONTAKT

Európska centrálna banka

Generálne riaditeľstvo pre komunikáciu

Šírenie je dovolené len s uvedením zdroja.

Kontakty pre médiá