Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Ko ECB dara jūsu labā?

Mēs rūpējamies par stabilitāti.

Ikvienam vajadzīga stabilitāte, un mūsu galvenais uzdevums ECB ir nodrošināt stabilas cenas. Pamatā mūsu darbs vērsts uz to, lai jums būtu vieglāk plānot, veidot uzkrājumus un ieguldīt savā nākotnē. Bet ko tas nozīmē praksē? Kā tieši mūsu darbs ietekmē jūs un to, kas jums ir svarīgs?

Apmeklējiet mūsu Instagram lapu un uzziniet vairāk Vai arī jums svarīga stabilitāte?

Kā mūsu darbs palīdz jums?

Jūs varat uzticēties euro

Mēs rūpējamies par euro, mūsu vienoto valūtu. Jūs un vēl 346 milj. eiropiešu var paļauties uz euro gan savā valstī, gan ceļojot, studējot vai strādājot ārzemēs. Euro mums ik dienas atgādina, ka kopīgs darbs mums nesis mieru, brīvību un labklājību.

Uzziniet vairāk, kādu labumu jums sniedz vienotā valūta

Jūs varat drošāk plānot nākotni

Mēs gādājam, lai jums būtu vieglāk plānot nākotni. Kā? Mūsu darbs ietver procentu likmju noteikšanu, lai cīnītos ar inflāciju. Mēs arī palīdzam nodrošināt finanšu sistēmas raitu darbību, mazinot finanšu stabilitātes riskus. Tas ļauj jums droši plānot, kā krāt un tērēt savu naudu.

Uzziniet vairāk par to, kā mēs palīdzam jums plānot nākotni

Jūsu nauda euro zonas bankās ir drošībā

Vai jūsu nauda bankā ir drošībā? Jā, ja noguldāt savu naudu bankā euro zonā, varat būt pārliecināti, ka tā ir drošībā. Konsekventa, standartizēta uzraudzība nodrošina, ka bankas vienmēr ir spēcīgas un spēj pārciest jebkādus šokus.

Īsumā par Eiropas banku uzraudzību

Kāpēc vēl mēs rūpējamies par stabilitāti?

Mūsu darbs palīdz nodrošināt, lai jūsu nauda saglabātu vērtību un tautsaimniecība jūsu valstī attīstītos. Tas ir viens no veidiem, kā mēs nodrošinām stabilitāti.  Noskatieties šo video, lai uzzinātu par citiem veidiem.