Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
  • PAZIŅOJUMS PRESEI

ECB nominē Īvu Meršu Uzraudzības valdes priekšsēdētāja vietnieka amatam

2019. gada 9. aprīlī

  • Padome iesniedz Eiropas Parlamentam priekšlikumu par Uzraudzības valdes priekšsēdētāja vietnieka amata kandidātu.
  • Galīgo lēmumu pēc balsojuma Parlamentā pieņems Eiropas Savienības Padome.

Eiropas Centrālās bankas (ECB) Padome iesniedza priekšlikumu iecelt ECB Valdes locekli Īvu Meršu (Yves Mersch) ECB Uzraudzības valdes priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Saskaņā ar ECB un Eiropas Parlamenta Iestāžu nolīgumu ECB informēja par to Eiropas Parlamenta Ekonomikas un monetāro lietu komitejas (ECON) priekšsēdētāju Roberto Gvaltjēri (Roberto Gualtieri). ECB informēja arī Ekonomikas un finanšu padomes prezidentu Eigenu Teodoroviči (Eugen Teodorovici). Īvs Meršs uzstāsies ECON sēdē, kuras datums tiks precizēts. Atbilstoši VUM regulas 26. panta 3. punktam šis priekšlikums par iecelšanu amatā jāiesniedz apstiprināšanai Eiropas Parlamentā. Pēc apstiprinājuma saņemšanas Padome pieņems īstenošanas lēmumu iecelt Uzraudzības valdes priekšsēdētāja vietnieku. Saskaņā ar VUM regulu, Uzraudzības valdes priekšsēdētāja vietniekam jābūt ECB Valdes loceklim.

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Esteres Tehedoras (Esther Tejedor; tālr.: +49 69 1344 95596).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem