Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB publicē regulu par uzraudzības maksām

2014.30.10.
  • Regula par uzraudzības maksām nosaka, kā ECB atgūst vienotā uzraudzības mehānisma (VUM) ietvaros veiktās banku sektora uzraudzības izdevumus.
  • ECB pilnībā uzņemsies uzraudzības pienākumus 2014. gada 4. novembrī.

Eiropas Centrālā Banka (ECB) šodien publicēja ECB regulu par uzraudzības maksām. Pēc sabiedriskās apspriešanas, kuras laikā notika atklāta sēde, regulu apstiprināja ECB Padome. Vienotā uzraudzības mehānisma (VUM) ietvaros ECB pārņems banku uzraudzību 2014. gada 4. novembrī. Regula nosaka kārtību, kādā ECB iekasēs gada uzraudzības maksu par izdevumiem, kas radušies saistībā ar tās jauno lomu.

Regula atspoguļo sabiedriskās apspriešanas gaitā no ieinteresētajām personām saņemtos komentārus. Šie komentāri, kā arī pārskats par saņemtajām atbildēm un ECB regula par uzraudzības maksām publicēta arī ECB interneta vietnē.

Saskaņā ar ES regulu par Vienoto uzraudzības mehānismu (VUM regulu) ECB no visām uzraudzītajām bankām jāiekasē gada uzraudzības maksa, lai atgūtu ar uzraudzību saistītos izdevumus.

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Rolfa Bendersa ( Rolf Benders; tālr. +49 69 1344 6925).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem