Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

ECB priėmė sprendimą dėl tolesnių veiksmų, susijusių su banko naujomis patalpomis

2008 m. gruodžio 1 d.

Atlikusi nuodugnią analizę, Europos Centrinio Banko (ECB) valdančioji taryba nusprendė iš naujo pradėti viešą konkursą ECB naujoms patalpoms Frankfurte prie Maino statyti ir 2009 m. paskelbs apytikriai 15 specializuotų kvietimų teikti paraiškas.

Nauji kvietimai teikti paraiškas statybos darbams bus skelbiami, siekiant padidinti konkurenciją dėl šio projekto. 2009 m. pabaigoje, atsižvelgdama į konkurso rezultatus, Valdančioji taryba nuspręs, ar tęsti projekto įgyvendinimą. Jei bus nuspręsta tęsti, statybos darbai buvusios turgavietės Grossmarkthalle vietoje toliau vyks 2010 m., o darbus pabaigti numatyta 2014 m. pradžioje.

ECB tebėra pasirengęs laikytis architektų agentūros COOP HIMMELB(L)AU iš Vienos sukurto naujųjų ECB patalpų projekto pradinės apytikriai 500 mln. eurų statybų sąmatos (pagal 2005 m. palyginamąsias kainas).

2009 m. sausio mėn. architektai ir planuotojai pradės rengti įgyvendinimo planą. Tuo pačiu metu prasidės ir vadovavimo visiems statybos darbams paslaugų viešasis pirkimas.

Daugiau informacijos apie ECB naująsias patalpas pateikta ECB interneto svetainėje adresu http://www.ecb.europa.eu/ecb/premises. Kvietimai teikti paraiškas taip pat bus skelbiami Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai