Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB Valdes locekļu pienākumu sadalījums

2006. gada 1. jūnijā

Ņemot vērā Eiropas Centrālās bankas (ECB) Valdes kopatbildību par visām ECB darbības jomām, šodien tika pieņemts lēmums par ECB Valdes locekļu pienākumu sadalījumu. Lēmums stājās spēkā nekavējoties.

Līdztekus Statūtos noteiktajiem Valdes, Padomes un Ģenerālpadomes prezidenta pienākumiem ECB prezidents Žans Klods Trišē (Jean-Claude Trichet) būs atbildīgs par Komunikācijas direktorātu, Iekšējā audita direktorātu un Sekretariāta un valodu ģenerāldirektorātu.

Līdztekus Statūtos noteiktajiem prezidenta vietnieka pienākumiem viceprezidents Lukass D. Papademoss (Lucas D. Papademos) būs atbildīgs par Finanšu stabilitātes un uzraudzības direktorātu un Pētniecības ģenerāldirektorātu.

Ģertrūde Tumpela-Gugerela (Gertrude Tumpel-Gugerell) būs atbildīga par Cilvēkresursu, budžeta un organizācijas ģenerāldirektorātu un Maksājumu sistēmu un tirgus infrastruktūras ģenerāldirektorātu.

Hosē Manuels Gonsaless-Paramo (José Manuel González-Páramo) būs atbildīgs par Banknošu ģenerāldirektorātu, Tirgus operāciju ģenerāldirektorātu un Statistikas ģenerāldirektorātu.

Lorenco Bini Smagi (Lorenzo Bini Smaghi) būs atbildīgs par Administrācijas ģenerāldirektorātu, Starptautisko un Eiropas attiecību ģenerāldirektorātu un Juridisko ģenerāldirektorātu.

Jirgens Štarks (Jürgen Stark) būs atbildīgs par Ekonomikas ģenerāldirektorātu un Informācijas sistēmu ģenerāldirektorātu.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem