Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

ECB vykdomosios valdybos narių atsakomybės pasiskirstymas

2006 m. birželio 1 d.

Būdama kolektyviai atsakinga už bendrą Europos Centrinio Banko (ECB) veiklos sričių funkcionavimą, ECB vykdomoji valdyba šiandien susitarė dėl toliau nurodyto atsakomybės už ECB veiklos sritis pasiskirstymo, kuris įsigalios nedelsiant:

ECB pirmininkas Jean-Cleaude Trichet, einantis teisės aktais jam nustatytas Vykdomosios valdybos, Valdančiosios tarybos ir Bendrosios tarybos pirmininko pareigas, bus atsakingas už šias veiklos sritis: Komunikacijų; Vidaus audito; Sekretoriato ir kalbos paslaugų.

ECB pirmininko pavaduotojas Lucas D. Papademos, einantis teisės aktais jam nustatytas pirmininko pavaduotojo pareigas, bus atsakingas už šias veiklos sritis: Finansinio stabilumo ir priežiūros; Tyrimų.

Gertrude Tumpel-Gugerell bus atsakinga už šias veiklos sritis: Žmogiškųjų išteklių, biudžeto ir organizavimo; Mokėjimo sistemų ir rinkos infrastruktūros.

José Manuel González-Páramo bus atsakingas už šias veiklos sritis: Banknotų; Rinkos operacijų; Statistikos.

Lorenzo Bini Smaghi bus atsakingas už šias veiklos sritis: Administracijos; Tarptautinių ir Europos ryšių; Teisinių paslaugų.

Jurgen Stark bus atsakingas už šias veiklos sritis: Ekonomikos; Informacinių sistemų.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai