Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB izvēlas arhitektu birojus, kas piedalīsies ECB jauno telpu projektu pārskatīšanas kārtā

2004. gada 18. martā

Eiropas Centrālās bankas (ECB) Padome ir nolēmusi aicināt piedalīties projektu pārskatīšanas kārtā šādus arhitektu birojus, kas uzvarēja starptautiskajā pilsētplānošanas un arhitektūras projektu konkursā par jaunajām ECB telpām:

  • Arhitektu birojs Coop Himmelb(l)auVīne, Austrija;
  • Arhitektu birojs ASP Schweger AssoziierteBerlīne, Vācija;
  • Arhitektu biroji 54f architekten un T. R. Hamzah & Yeang; Darmštate, Vācija un Selangora, Malaizija.

Šīs kārtas galvenais mērķis ir pārskatīt projektu piedāvājumus, ņemot vērā žūrijas, ECB un Frankfurtes pilsētas rekomendācijas un prasības. Tādēļ pārskatīšanas kārta notiks ciešā sadarbībā ar Frankfurtes pilsētu.

2004. gada 13. februārī starptautiska žūrija par ECB jauno telpu konkursa uzvarētājiem izvēlējās trīs arhitektu biroju piedāvātos projektus (sk. ECB 2004. gada 13. februāra paziņojumu presei “Starptautiska žūrija izvēlas trīs uzvarētājus projektus ECB jauno telpu arhitektūras konkursā”). 2004. gada septembrī šie trīs arhitektu biroji iepazīstinās ECB ar savām pārstrādātajām projektu koncepcijām. Tad viens no trim prēmētajiem arhitektu birojiem no ECB Padomes saņems ECB jauno telpu plānošanas līgumu. Domājams, tas notiks 2004. gada septembrī vai oktobrī.

Detalizēta informācija par jaunajām ECB telpām atrodama ECB interneta lapā http://www.ecb.europa.eu/ecb/premises/.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem