Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

ECB išrinko „Naujų ECB patalpų“ projekto kito etapo dalyvius

2004 m. kovo 18 d.

Europos Centrinio Banko (ECB) valdančioji taryba nusprendė pakviesti šiuos tarptautinio miestų planavimo ir architektūrinių projektų konkurso naujoms ECB patalpoms nugalėtojus dalyvauti peržiūrėjimo etape:

  • Coop Himmelb(l)au, Viena, Austrija;
  • ASP Schweger Assoziierte, Berlynas, Vokietija;
  • 54f architekten/ T. R. Hamzah & Yeang, Darmštadas, Vokietija/ Selangoras, Malaizija.

Pagrindinis šio etapo tikslas – pakoreguoti projektinius pasiūlymus, atsižvelgiant į vertinimo komisijos, ECB ir Frankfurto miesto rekomendacijas ir reikalavimus, todėl jis bus įgyvendinamas glaudžiai bendradarbiaujant su Frankfurto miestu.

2004 m. vasario 13 d. tarptautinė vertinimo komisija išrinko minėtųjų architektų biurų projektinius pasiūlymus naujų ECB patalpų konkurso nugalėtojais (žr. 2004 m. vasario 13 d. pranešimą spaudai „Tarptautinė vertinimo komisija išrinko tris architektūrinį konkursą naujoms ECB patalpoms laimėjusius projektus“). Šie architektų biurai savo pakoreguotus projektinius pasiūlymus ECB pateiks 2004 m. rugsėjį. Vėliau, tikriausiai 2004 m. rugsėjį arba spalį, su vienu iš trijų laimėjusių architektų biurų Valdančioji taryba sudarys sutartį dėl naujų ECB patalpų planavimo.

Daugiau informacijos apie naujas ECB patalpas pateikta ECB interneto svetainėje adresu http://www.ecb.europa.eu/ecb/premises/.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai