Konkursas „Euro Video Challenge“

Konkursas Euro Video Challenge

Naujausios žinios

Laikas pateikti savo vaizdo siužetus konkursui Euro Video Challenge  jau baigėsi, dabar komisija peržiūri visus gautus vaizdo siužetus. Dėkojame visiems dalyviams! Jei jūsų pateiktas vaizdo siužetas bus vertas prizinės vietos, susisieksime su jumis spalio pradžioje.

Geriausius vaizdo siužetus sukūrę asmenys ar asmenų grupės bus pakviesti į apdovanojimų įteikimo ceremoniją, vyksiančią 2017 m. lapkričio 9 d., ketvirtadienį, ekonomikos konferencijos Les Journées de l’économie (Jéco) dešimtmečio proga Liono mieste Prancūzijoje.

Pirmosios vietos laimėtojui bus įteikta 4 000 eurų premija. Įvertinusi vaizdo siužetų kokybę, vertinimo komisija gali skirti 3 000 ir 2 000 eurų premijas antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams. Be to, geriausi vaizdo siužetai gali būti viešinami ir Europos Centrinio Banko bei Jéco konferencijos socialinės žiniasklaidos priemonėse.

Geriausias (-i) vaizdo siužetas (-ai) bus renkamas (-i) pagal šiuos kriterijus:

  • turinys: sugebėta aiškiai suformuluoti mintį, rodomas temos išmanymas;
  • komunikacijos įgūdžiai (vizualiniai elementai ir animacija bus laikomi privalumu): naudotų komunikacijos būdų originalumas;
  • pramoginė vertė: mokomoji nauda ir patrauklumas žiūrovams.

Konkursas

2017 m. liepos 6 d. – rugsėjo 24 d. 18–30 metų amžiaus asmenys galėjo teikti vaizdo siužetus kokiu nors ekonomikos srities klausimu, susijusiu su ECB veikla. Konkurso užduotis buvo sukurti trumpą, įdomų ir lengvai suprantamą vaizdo siužetą, tinkamą jauniems žmonėms, galbūt net nieko ir negirdėjusiems ta tema.

Vaizdo siužetas (ne ilgesnis kaip 2 minutės ir 20 sekundžių) turėjo būti pateiktas kartu su scenarijumi (ne ilgesniu kaip 1 500 žodžių).

Vertinimo komisija

  • Benoît Cœuré, Vykdomosios valdybos narys, Europos Centrinis Bankas
  • Christine Graeff, Komunikacijos generalinio direktorato vadovė, Europos Centrinis Bankas
  • Agnès Bénassy-Quéré, dėstytoja, Paris School of EconomicsPanthéon Sorbonne University
  • Luis Garicano, dėstytojas, London School of Economics
  • Francesco Giavazzi, dėstytojas, Innocenzo Gasparini Institute for Economic Research ir Bocconi University
  • Jan Pieter Krahnen, dėstytojas, SAFE Research Centre ir Goethe University