Konkurss "Euro Video Challenge"

Konkurss

Jaunumi

Konkurss "Euro Video Challenge" ir noslēdzies un žūrija pašlaik iepazīstas ar visiem iesniegtajiem videomateriāliem. Paldies visiem, kas piedalījās! Ja būsiet uzvarētāju vidū, mēs ar jums sazināsimies oktobra sākumā.

Atsevišķās personas vai komandas, kuru video būs atzīti par labākajiem, tiks uzaicinātas apmeklēt apbalvošanas ceremoniju, kas notiks ceturtdien, 2017. gada 9. novembrī, Lionā (Francija), tautsaimniecības konferences "Les Journées de l’économie" (Jéco) 10. gadadienā.

Pirmās vietas ieguvējs balvā saņems 4 000 euro. Saskaņā ar žūrijas lēmumu par video kvalitāti var tikt piešķirtas arī otrās un trešās vietas balvas attiecīgi 3 000 euro un 2 000 euro apmērā. Turklāt labākie video, iespējams, tiks rādīti arī Eiropas Centrālās bankas un Jéco sociālajos tīklos!

Labāko(-s) video atlasīs, balstoties uz šādiem kritērijiem:

  • saturs: tajā apliecinātā spēja paust skaidru vēstījumu un zināšanas par attiecīgo tēmu
  • komunikācijas spējas (vizuālo elementu/animācijas pielietojums tiks uzskatīts par priekšrocību): izmantoto komunikācijas paņēmienu oriģinalitāte
  • izklaidējošās īpašības: izglītojošā vērtība un skatāmība

Konkurss

Cilvēki vecumā no 18 līdz 30 gadiem bija aicināti laika periodā no 2017. gada 6. jūlija līdz 24. septembrim iesniegt video par tēmu, kas saistīta ar ECB darbību. Uzdevums bija radīt īsfilmu, kas būtu saistoša un viegli saprotama, piemērota jauniešu auditorijai, kam varētu nebūt priekšzināšanu par attiecīgo tēmu.

Bija jāiesniedz oriģinālvideo (kura garums nepārsniedz 2 minūtes un 20 sekundes) kopā ar scenāriju (nepārsniedzot 1500 vārdu).

Žūrijas locekļi

  • Benuā Kerē (Benoit Coeuré), Eiropas Centrālās bankas Valdes loceklis
  • Kristīne Grēfa (Christine Graeff), Eiropas Centrālās bankas Komunikācijas ģenerāldirektorāta ģenerāldirektore
  • Agnese Benasī-Kerē (Agnès Bénassy-Quéré), Parīzes Ekonomikas augstskolas un Panteona-Sorbonnas Universitātes profesore
  • Luiss Garicano (Luis Garicano), Londonas Ekonomikas augstskolas profesors
  • Frančesko Džavaci (Francesco Giavazzi), Inočenco Gasparini Ekonomiskās pētniecības institūta un Bokoni universitātes profesors
  • Jans Pīters Krānens (Jan Pieter Krahnen), SAFE Pētniecības centra un Gētes universitātes profesors