Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
  • PRANEŠIMAS SPAUDAI
  • 2019 m. gruodžio 11 d.

ECB priėmė nuomonę dėl naujo Vykdomosios valdybos nario skyrimo

  • Valdančioji taryba neprieštarauja siūlomai Isabel Schnabel kandidatūrai.

Šiandien Europos Centrinio Banko (ECB) valdančioji taryba priėmė nuomonę dėl Europos Sąjungos Tarybos rekomendacijos dėl ECB vykdomosios valdybos nario skyrimo.

Valdančioji taryba neprieštaravo pasiūlytai Isabel Schnabel kandidatūrai. Tai pripažintą autoritetą ir profesinę patirtį pinigų politikos ar bankininkystės srityse turintis asmuo, kaip to reikalaujama Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 283 straipsnio 2 dalyje. Šiuo metu I. Schnabel yra Vokietijos ekonomikos ekspertų tarybos narė ir finansų ekonomiką Bonos universitete dėstanti profesorė.

Kai Valdančioji taryba ir Europos Parlamentas priims atitinkamas nuomones, naująją Vykdomosios valdybos narę paskirs Europos Vadovų Taryba. Valdančiosios tarybos nuomonė netrukus bus paskelbta Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje ir ECB interneto svetainėje visomis oficialiosiomis ES kalbomis.

I. Schnabel į pareigas skiriama vienai aštuonerių metų kadencijai ir pakeis 2019 m. spalio 31 d. iš šių pareigų atsistatydinusią Sabine Lautenschläger.

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Peteriui Ehrlichui, tel. +49 69 1344 8320.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai