Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

Pirmie Eiropas Centrālās bankas darbinieki pārvācas uz jaunajām telpām

2014.3.11.

EMBARGO

Pārsūtīšanas embargo līdz pirmdienai, 2014. gada 3. novembrim, plkst. 16.00 pēc Viduseiropas laika
  • No šodienas 722 darbinieki strādā jaunajās telpās.
  • Nedēļas nogalē sekmīgi noslēdzās pārvākšanās pirmā kārta – turpmākās kārtas gaidāmas dažu nākamo nedēļu laikā.

Nedēļas nogalē sekmīgi noslēdzoties pārvākšanās pirmajai kārtai, 722 darbinieki jau pārcēlušies uz jaunajām Eiropas Centrālās bankas (ECB) telpām Frankfurtes Ostendas rajonā un strādā savos jaunajos birojos augstceltnē un Tirgus halles (Grossmarkthalle) ēkā.

Nākamajās nedēļās arī citi darbinieki pārvāksies no pašreizējām telpām pilsētas centrā uz moderno, ilgtspējīgo ēku, kas uzbūvēta atbilstoši konkrētajām ECB prasībām. ECB uzsāka šo projektu 1998. gadā, meklējot piemērotu vietu Frankfurtē pie Mainas. Meklējumi noslēdzās, ECB iegādājoties zemesgabalu, uz kura atradās Tirgus halle, un tādējādi uzņemoties saistības saglabāt šo aizsargājamo objektu sarakstā ietverto ēku. Vīnes arhitektu biroja COOP HIMMELB(L)AU izstrādātā projekta mērķis bija radīt unikālu ansambli, apvienojot veco un jauno. Pārveidojot pilsētas bijušo vairumtirdzniecības tirgus halli un integrējot to projektā, vēsture kļuvusi par daļu no ECB, padarot vēl unikālāku šo vietu Frankfurtes Ostendas rajonā.

Pārvākšanos paredzēts pabeigt līdz novembra beigām.

Sīkāku informāciju par ECB jaunajām telpām sk. http://www.ecb.europa.eu/newpremises.

Lai saņemtu papildinformāciju, preses pārstāvjus lūdzam vērsties pie Andreas Jirgesas ( Andrea Jürges, tālr. +49 69 1344 8334).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem