Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

Pirmoji darbuotojų dalis keliasi į naująsias Europos Centrinio Banko patalpas

2014 m. lapkričio 3 d.

EMBARGO

Draudimas skelbti iki 2014 m. lapkričio 3 d., pirmadienio, 16.00 val. (CET)
  • Šiandien 722 darbuotojai pradeda dirbti naujajame pastate.
  • Savaitgalį sėkmingai užbaigtas pirmasis persikraustymo etapas, per ateinančias kelias savaites bus užbaigti ir kiti etapai.

Savaitgalį sėkmingai užbaigus pirmąjį persikraustymo į naująsias Europos Centrinio Banko (ECB) patalpas Frankfurto Ostend rajone etapą, naujuosiuose savo biuruose aukštuminiame pastate ir pastate Grossmarkthalle pradėjo dirbti 722 darbuotojai.

Per kelias ateinančias savaites iš dabartinių patalpų miesto centre į naująsias patalpas persikels ir kiti darbuotojai. Pagal tvarios statybos principus pastatytas šiuolaikiškas naujasis pastatas yra suprojektuotas taip, kad atitiktų konkrečius ECB reikalavimus. ECB pradėjo ieškoti tinkamos vietos pastatui Frankfurte prie Maino dar 1998 m. Paieška baigėsi tuo, kad ECB įsigijo teritoriją aplink Grossmarkthalle ir įsipareigojo išsaugoti šį valstybės saugomą pastatą. Vienoje įsikūrę COOP HIMMELB(L)AU architektai savo projekte suderino sena ir nauja. Atnaujinta ir į projektą integruota buvusi miesto didmeninės prekybos turgavietė simbolizuoja ir ECB istoriją, o tai šį žinomą Frankfurto Ostend rajono pastatą daro dar ypatingesniu.

Persikraustymą planuojama baigti iki lapkričio pabaigos.

Daugiau informacijos apie naujas ECB patalpas pateikta http://www.ecb.europa.eu/newpremises

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Andrea Jürges tel. +49 69 1344 8334.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai