Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB 2015. gadā mainīs sanāksmju grafiku un regulāri publicēs pārskatus par monetārās politikas diskusijām

2014.3.07.

EMBARGO

Pārsūtīšanas embargo līdz ceturtdienai, 2014. gada 3. jūlijam, plkst. 15.30 pēc Viduseiropas laika
  • Tiks mainīts monetārajai politikai veltīto Padomes sanāksmju norises cikls; tās notiks reizi sešās nedēļās.
  • Rezervju prasību izpildes periodi tiks pagarināti līdz sešām nedēļām atbilstoši jaunajam grafikam.
  • ECB paredz ar 2015. gada janvāri publicēt pārskatus par monetārās politikas diskusijām.

Eiropas Centrālā banka (ECB) šodien paziņo, ka tiks mainīts monetārajai politikai veltīto Padomes sanāksmju norises cikls un ar 2015. gada janvāri tās notiks reizi sešās nedēļās. Ar monetāro politiku nesaistītās sanāksmes joprojām notiks vismaz reizi mēnesī.

Rezervju prasību izpildes periodi, kuru laikā bankām vidēji jātur Eurosistēmas kontos obligātās rezerves, tiks pagarināti no četrām līdz sešām nedēļām atbilstoši monetārās politikas sanāksmju jaunajam grafikam.

Vienlaikus ECB paziņo par apņemšanos regulāri publicēt pārskatus par monetārajai politikai veltītajām Padomes sanāksmēm. Pirmo pārskatu paredzēts publicēt par 2015. gada janvāra sanāksmi. Pārskatu publicēšanas laiks tiks izvēlēts tā, lai pārskats par iepriekšējo sanāksmi tiktu publicēts pirms nākamās sanāksmes norises datuma.

Mainītais sanāksmju grafiks tiks apstiprināts Padomes sanāksmē, kas notiks 16. jūlijā, un nekavējoties publicēts ECB interneta vietnē.

Lai saņemtu papildinformāciju, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam vērsties pie Nilsa Bīnemaņa ( Niels Bünemann, tālr. +49 69 1344 6594).

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem