European Central Bank - eurosystem
Možnosti vyhľadávania
Home Médiá ECB vysvetľuje Výskum a publikácie Štatistika Menová politika €uro Platobný styk a trhy Kariéra
Návrhy
Zoradiť podľa
Nie je k dispozícii v slovenčine.

Indicative calendar for the Eurosystem's tender operations in USD

1 September 2022

Announcement

Allotment

Settlement

Maturity

Term

Wed, 07/09/2022

Wed, 07/09/2022

Thu, 08/09/2022

Thu, 15/09/2022

7

Wed, 14/09/2022

Wed, 14/09/2022

Thu, 15/09/2022

Thu, 22/09/2022

7

Wed, 21/09/2022

Wed, 21/09/2022

Thu, 22/09/2022

Thu, 29/09/2022

7

Wed, 28/09/2022

Wed, 28/09/2022

Thu, 29/09/2022

Thu, 06/10/2022

7

Wed, 05/10/2022

Wed, 05/10/2022

Thu, 06/10/2022

Thu, 13/10/2022

7

Wed, 12/10/2022

Wed, 12/10/2022

Thu, 13/10/2022

Thu, 20/10/2022

7

Wed, 19/10/2022

Wed, 19/10/2022

Thu, 20/10/2022

Thu, 27/10/2022

7

Wed, 26/10/2022

Wed, 26/10/2022

Thu, 27/10/2022

Thu, 03/11/2022

7

Wed, 02/11/2022

Wed, 02/11/2022

Thu, 03/11/2022

Thu, 10/11/2022

7

Wed, 09/11/2022

Wed, 09/11/2022

Thu, 10/11/2022

Thu, 17/11/2022

7

Wed, 16/11/2022

Wed, 16/11/2022

Thu, 17/11/2022

Fri, 25/11/2022

8

Wed, 23/11/2022

Wed, 23/11/2022

Fri, 25/11/2022

Thu, 01/12/2022

6

Wed, 30/11/2022

Wed, 30/11/2022

Thu, 01/12/2022

Thu, 08/12/2022

7

Operations where dates deviate from standard practice are marked in bold.