European Central Bank - eurosystem
Opțiuni de căutare
Pagina inițială Media Materiale explicative Studii și publicații Statistici Politică monetară Euro Plăți și piețe Cariere
Sugestii
Sortează în funcție de
Nu este disponibil în limba română

Indicative calendar for the Eurosystem's tender operations in USD

30 May 2022

Announcement

Allotment

Settlement

Maturity

Term

Tue, 31/05/2022

Tue, 31/05/2022

Wed, 01/06/2022

Thu, 09/06/2022

8

Wed, 08/06/2022

Wed, 08/06/2022

Thu, 09/06/2022

Thu, 16/06/2022

7

Wed, 15/06/2022

Wed, 15/06/2022

Thu, 16/06/2022

Thu, 23/06/2022

7

Wed, 22/06/2022

Wed, 22/06/2022

Thu, 23/06/2022

Thu, 30/06/2022

7

Wed, 29/06/2022

Wed, 29/06/2022

Thu, 30/06/2022

Thu, 07/07/2022

7

Wed, 06/07/2022

Wed, 06/07/2022

Thu, 07/07/2022

Thu, 14/07/2022

7

Wed, 13/07/2022

Wed, 13/07/2022

Thu, 14/07/2022

Thu, 21/07/2022

7

Wed, 20/07/2022

Wed, 20/07/2022

Thu, 21/07/2022

Thu, 28/07/2022

7

Wed, 27/07/2022

Wed, 27/07/2022

Thu, 28/07/2022

Thu, 04/08/2022

7

Wed, 03/08/2022

Wed, 03/08/2022

Thu, 04/08/2022

Thu, 11/08/2022

7

Wed, 10/08/2022

Wed, 10/08/2022

Thu, 11/08/2022

Thu, 18/08/2022

7

Wed, 17/08/2022

Wed, 17/08/2022

Thu, 18/08/2022

Thu, 25/08/2022

7

Wed, 24/08/2022

Wed, 24/08/2022

Thu, 25/08/2022

Thu, 01/09/2022

7

Wed, 31/08/2022

Wed, 31/08/2022

Thu, 01/09/2022

Thu, 08/09/2022

7

Operations where dates deviate from standard practice are marked in bold.