Tematicky zaměřené přednášky

Tematicky zaměřené přednáškyNaše tematicky zaměřené přednášky se podrobněji zabývají určitými tématy a zaměřují se na skupiny návštěvníků, kteří již dobře rozumějí úloze a oblastem odpovědnosti ECB. Můžete zvolit jedno z témat souvisejících s naším mandátem (např. měnová politika, bankovní dohled, statistika, hospodářský vývoj nebo další). My pak připravíme prezentaci podle Vašich zájmů.

Přednášejícími jsou odborníci z banky, kteří poskytují podrobné analýzy a zasvěcený pohled na Vámi zvolené téma. I když se s Vámi na předmětu prezentace dohodneme předem, jsme rádi, když účastníci během setkání kladou odborníkům ECB jakékoli dotazy a vyměňují si s nimi názory.

Informace pro návštěvníky

Návštěvní doba
Pondělí a pátek v 10:30 SEČ
Úterý, středa a čtvrtek v 16:00 SEČ
Délka návštěvy
90 minut
Předběžná registrace
  • Nejméně čtyři týdny předem je nezbytné se registrovat na emailové adrese: visitor.centre@ecb.europa.eu
  • O termín návštěvy lze požádat až tři měsíce předem.
  • Termíny přidělujeme především podle pořadí došlých žádostí; přednost dáváme návštěvníkům, kteří k nám zavítají poprvé, přičemž zohledňujeme rovnovážné zastoupení jednotlivých zemí.
Vstupné
Zdarma, je však třeba předložit platný občanský průkaz nebo pas.
Velikost skupiny
Nejméně 15 a nejvýše 90 účastníků.

Rezervaci už máte?

Přečtěte si několik praktických informací, které Vám pomohou se na návštěvu připravit. Pamatujte prosím na to, že je třeba si ponechat dostatek času na bezpečnostní kontrolu před začátkem přednášky.