Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs
INFORMĀCIJA PRESEI

ECB Valdes locekļu pienākumu sadalījums

2010. gada 2. jūnijā

Ņemot vērā Eiropas Centrālās bankas (ECB) Valdes kopatbildību par visām ECB darbības jomām, vakar tika pieņemts lēmums par ECB Valdes locekļu pienākumu sadalījumu. Lēmums stājās spēkā nekavējoties.

Līdztekus Statūtos noteiktajiem Valdes, Padomes un Ģenerālpadomes prezidenta pienākumiem ECB prezidents Žans Klods Trišē (Jean-Claude Trichet) būs atbildīgs par Komunikāciju direktorātu, Iekšējā audita direktorātu un Sekretariāta un valodu ģenerāldirektorātu.

Līdztekus Statūtos noteiktajiem prezidenta vietnieka pienākumiem viceprezidents Vitors Konstansiu (Vítor Constâncio) būs atbildīgs par Administrācijas ģenerāldirektorātu un Finanšu stabilitātes ģenerāldirektorātu.

Ģertrūde Tumpela-Gugerela (Gertrude Tumpel-Gugerell) būs atbildīga par Cilvēkresursu, budžeta un organizācijas ģenerāldirektorātu, Maksājumu un tirgus infrastruktūras ģenerāldirektorātu un TARGET2 Vērtspapīriem programmu.

Hosē Manuels Gonsaless-Paramo (José Manuel González-Páramo) būs atbildīgs par Banknošu direktorātu, Tirgus operāciju ģenerāldirektorātu un Pētniecības ģenerāldirektorātu.

Lorenco Bini Smagi (Lorenzo Bini Smaghi) būs atbildīgs par Starptautisko un Eiropas attiecību ģenerāldirektorātu, Juridisko ģenerāldirektorātu un jauno ECB telpu projektu.

Jirgens Štarks (Jürgen Stark) būs atbildīgs par Ekonomikas ģenerāldirektorātu, Informācijas sistēmu ģenerāldirektorātu un Statistikas ģenerāldirektorātu.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Eiropas Centrālā banka

Komunikācijas ģenerāldirektorāts

Pārpublicējot obligāta avota norāde.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem