Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
  • PRANEŠIMAS SPAUDAI
  • 2019 m. spalio 23 d.

ECB priėmė nuomonę dėl naujo Vykdomosios valdybos nario skyrimo

  • Valdančioji taryba neprieštarauja siūlomai Fabio Panetta kandidatūrai.

Šiandien Europos Centrinio Banko (ECB) valdančioji taryba priėmė nuomonę dėl Europos Sąjungos Tarybos rekomendacijos dėl ECB vykdomosios valdybos nario skyrimo.

Valdančioji taryba neprieštaravo pasiūlytai Fabio Panetta kandidatūrai. Tai pripažintą autoritetą ir profesinę patirtį pinigų politikos ar bankininkystės srityse turintis asmuo, kaip to reikalaujama Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 283 straipsnio 2 dalyje. Šiuo metu F. Panetta eina Banca d’Italia valdytojo pirmojo pavaduotojo pareigas.

Kai Valdančioji taryba ir Europos Parlamentas priims atitinkamas nuomones, naująjį Vykdomosios valdybos narį paskirs Europos Vadovų Taryba. Valdančiosios tarybos nuomonė netrukus bus paskelbta Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje ir ECB interneto svetainėje visomis oficialiosiomis ES kalbomis.

Kai bus paskirtas Vykdomosios valdybos nariu, F. Panetta pakeis Benoît Cœuré, kurio aštuonerių metų kadencija baigsis 2019 m. gruodžio 31 d.

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Peteriui Ehrlichui, tel. +49 69 1344 8320.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai