Menu

Citas ekskursijas

Ebreju memoriāla apmeklējums

Ebreju memoriāla apmeklējumsOtrais pasaules karš bija drūms laiks galvenās ēkas vēsturē, kad Tirgus halles pagrabā sadzina gandrīz 10 000 Frankfurtes ebreju. No turienes viņus vilcienos deportēja uz koncentrācijas nometnēm.

Tirgus halles telpās ierīkotais muzejs pieejams apmeklētājiem, piesakoties Frankfurtes Ebreju muzeja rīkotajām ekskursijām gida vadībā. Ja vēlaties pieteikties ekskursijai, lūdzam apmeklēt Frankfurtes Ebreju muzeja interneta vietni (informācija tikai vācu valodā).

Elzēsera izstāde

Elzēsera izstādeTirgus halles, kas atrodas galvenās ēkas pamatā, projekta autors bija arhitekts Martins Elzēsers (Martin Elsaesser), un to uzbūvēja laikā no 1926. līdz 1928. gadam. Tolaik tas bija tikai viens no lielākajiem ēku kompleksiem Frankfurtē, kā arī lielākā brīva laiduma dzelzsbetona celtne pasaulē.

Tirgus halles telpās ierīkoto Elzēsera izstādi varat apmeklēt, piesakoties Elzēsera fonda rīkotajām ekskursijām gida vadībā. Sīkāka informācija par Elzēsera izstādi pieejama interneta vietnē par Franfurtes Tirgus halli (informācija tikai vācu valodā).