Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
PRANEŠIMAS SPAUDAI

Padirbtų eurų banknotų aptikimo ir tinkamų naudoti eurų banknotų rūšiavimo, kurį vykdo kredito įstaigos ir profesionalūs grynųjų pinigų tvarkytojai, sistema

2005 m. sausio 6 d.

Šiandien ECB interneto svetainėje paskelbti Eurosistemos bendrieji nurodymai anglų kalba dėl padirbtų eurų banknotų aptikimo ir tinkamų naudoti eurų banknotų rūšiavimo, kurį vykdo kredito įstaigos ir profesionalūs grynųjų pinigų tvarkytojai. 2005 m. vasario mėn. šis dokumentas bus paskelbtas ir kitomis oficialiomis Bendrijos kalbomis.

Šie nauji bendrieji nurodymai pakeičia su grynųjų pinigų priėmimo ir išdavimo automatų bei grynųjų pinigų priėmimo automatų naudojimu susijusius bendruosius nurodymus, kuriuos Valdančioji taryba priėmė 2002 m. balandžio 18 d.

Eurosistemos nacionaliniai centriniai bankai įgyvendins bendruosius nurodymus kredito įstaigų ir kitų profesionalių grynųjų pinigų tvarkytojų atžvilgiu ne vėliau kaip iki 2006 m.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai