Menu

Kiti apsilankymai

Apsilankymas žydų memoriale

Apsilankymas žydų memorialeTamsiuoju pagrindinio pastato istorijos laikotarpiu – Antrojo pasaulinio karo metais – iš Grossmarkthalle rūsio traukiniais į koncentracijos stovyklas buvo išvežta beveik 10 000 žydų.

Čia įrengtą memorialą galima aplankyti užsiregistravus į Frankfurto žydų muziejaus organizuojamą gido vedamą ekskursiją. Jeigu norite užsiregistruoti į šią ekskursiją, apsilankykite Frankfurto žydų muziejaus interneto svetainėje (tik vokiečių k.).

M. Elzėserio paroda

M. Elzėserio parodaPagrindinio pastato centre esantį Grossmarkthalle pastatą suprojektavo architektas Martinas Elzėseris (Martin Elsaesser); jis pastatytas 1926–1928 m. Tuo metu tai buvo vienas iš didžiausių pastatų kompleksų Frankfurte ir didžiausia pasaulyje beatramė gelžbetonio konstrukcija.

M. Elzėserio parodą Grossmarkthalle pastate galite aplankyti užsiregistravę į Elzėserio fondo organizuojamą gido vedamą ekskursiją. Daugiau informacijos apie M. Elzėserio parodą rasite Grossmarkthalle Frankfurt interneto svetainėje (tik vokiečių k.).