Mokymui

ECB pristato daug įvairialypės informacijos, kad jaunimą, studentus ir plačiąją visuomenę geriau supažindintų su pagrindinėmis ekonomikos sąvokomis, pavyzdžiui, infliacija ir kainų stabilumu.

Taip pat sukūrėme keletą sąveikiųjų žaidimų – kai kuriuos iš jų galima atsisiųsti ir kaip programėles išmaniesiems telefonams. Be to, rengiame moksleivių konkursą „€uro karta“.

ECB ir jaunimo dialogas: #AskDraghi

ECB ir jaunimo dialogas

Ačiū už visus puikius klausimus, kuriuos atsiuntėte Pirmininkui Draghi apie Europos ekonomikos atsigavimą, kriptovaliutas ir dar vienos pasaulinės ekonomikos krizės tikimybę.


Išklausykite jo atsakymus į atrinktus klausimus, o tada prisijunkite prie diskusijos!

Sužinokite daugiau

Žaiskite naująją Euro Cash Academy versiją

<i>Euro Cash Academy</i> personažas

Žaisdami Euro Cash Academy galėsite daugiau sužinoti apie eurų banknotus ir jų apsaugos priemones. Jums reikės atsakyti į nesudėtingus viktorinos klausimus arba patyrinėti virtualią miesto aikštę. Galima parsisiųsti ir išmaniesiems telefonams skirtą programėlę. Išbandykite naujausią žaidimo versiją – sužinosite dar daugiau.


Dalyvauk moksleivių konkurse „€uro karta“

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Domiesi ekonomika? Nori sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokis į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos vidurinių mokyklų.

Moksleivių konkursas „€uro karta“


Žaidimai ir programėlės

ECB žaidimai ir programėlės

Žaisk ECB parengtus žaidimus! Sužinok daugiau apie banknotus ir monetas žaisdamas Euro Run ir naująją Euro Cash Academy versiją. Surink dokumentus į posėdį susirinkusiai Valdančiajai tarybai – žaisk Top Floor. Žaisdamas €conomia pats nustatyk palūkanų normas, o jei nori daugiau sužinoti apie infliaciją, žaisk Inflation Island.


ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Apie viską paprasčiau