Mokymui

ECB pristato daug įvairialypės informacijos, kad jaunimą, studentus ir plačiąją visuomenę geriau supažindintų su pagrindinėmis ekonomikos sąvokomis, pavyzdžiui, infliacija ir kainų stabilumu.

Taip pat sukūrėme keletą sąveikiųjų žaidimų – kai kuriuos iš jų galima atsisiųsti ir kaip programėles išmaniesiems telefonams – ir rengiame moksleivių konkursą „€uro karta“.

ECB ir jaunimo dialogas: #AskDraghi

ECB Youth Dialog

Ar norėtumėte užduoti klausimų apie Europos ekonomikos atsigavimą, bitkoiną ar dar vienos pasaulinės ekonomikos krizės tikimybę? Jei taip, dalyvaukite dar viename internetiniame ECB ir jaunimo dialoge ir siųskite savo klausimus Pirmininkui Mario Draghi iki 2018 m. sausio 23 d. 12.00 val. (Vidurio Europos laiku).

Sužinokite daugiau

Žaiskite naująją Euro Cash Academy versiją

<i>Euro Cash Academy</i> personažas

Žaisdami Euro Cash Academy galėsite daugiau sužinoti apie eurų banknotus ir jų apsaugos priemones. Jums reikės atsakyti į nesudėtingus viktorinos klausimus arba patyrinėti virtualią miesto aikštę. Galima parsisiųsti ir išmaniesiems telefonams skirtą programėlę. Išbandykite naujausią žaidimo versiją – sužinosite dar daugiau.


Dalyvauk moksleivių konkurse „€uro karta“

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Domiesi ekonomika? Nori sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokis į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos vidurinių mokyklų.

Moksleivių konkursas „€uro karta“


Žaidimai ir programėlės

ECB žaidimai ir programėlės

Žaisk ECB parengtus žaidimus! Sužinok daugiau apie banknotus ir monetas žaisdamas Euro Run ir naująją Euro Cash Academy versiją. Surink dokumentus į posėdį susirinkusiai Valdančiajai tarybai – žaisk Top Floor. Žaisdamas €conomia pats nustatyk palūkanų normas, o jei nori daugiau sužinoti apie infliaciją, žaisk Inflation Island.


ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Apie viską paprasčiau