Mokymui

ECB pristato daug įvairialypės informacijos, kad jaunimą, studentus ir plačiąją visuomenę geriau supažindintų su pagrindinėmis ekonomikos sąvokomis, pavyzdžiui, infliacija ir kainų stabilumu.

Taip pat sukūrėme keletą sąveikiųjų žaidimų – kai kuriuos iš jų galima atsisiųsti ir kaip programėles išmaniesiems telefonams – ir rengiame moksleivių konkursą „€uro karta“.

Varžybos „Tetris® naujasis 50 €“ jau baigėsi

Varžybos „Tetris® naujasis 50 €“ jau baigėsi. Dėkojame visiems dalyviams. Galbūt esi vienas iš tų, kurie laimėjo naująjį 20 eurų banknotą skaidriame akrilo rėmelyje? Pasitikrink, ar esi sąraše!

Dalyvauk moksleivių konkurse „€uro karta“

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Domiesi ekonomika? Nori sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokis į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos vidurinių mokyklų.

Moksleivių konkursas „€uro karta“


Žaidimai ir programėlės

ECB žaidimai ir programėlės

Išbandyk ECB parengtus žaidimus! Žaisk Tetris ir sužinok, koks yra naujasis 50 eurų banknotas. Žaisdamas Euro Run ir Euro Cash Academy sužinok daugiau apie eurų banknotus ir monetas. Surink dokumentus į posėdį susirinkusiai Valdančiajai tarybai – žaisk Top Floor. Žaisdamas €conomia pats nustatyk palūkanų normas, o jei nori daugiau sužinoti apie infliaciją, žaisk Inflation Island.


ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Apie viską paprasčiau