Mokymui

ECB pristato daug įvairialypės informacijos, kad jaunimą, studentus ir plačiąją visuomenę geriau supažindintų su pagrindinėmis ekonomikos sąvokomis, pavyzdžiui, infliacija ir kainų stabilumu.

Taip pat sukūrėme keletą sąveikiųjų žaidimų – kai kuriuos iš jų galima atsisiųsti ir kaip programėles išmaniesiems telefonams. Be to, rengiame moksleivių konkursą „€uro karta“.

ECB ir jaunimo dialogas: #AskDraghi

ECB ir jaunimo dialogas

Ačiū už visus puikius klausimus, kuriuos atsiuntėte Pirmininkui Draghi apie Europos ekonomikos atsigavimą, kriptovaliutas ir dar vienos pasaulinės ekonomikos krizės tikimybę.


Išklausykite jo atsakymus į atrinktus klausimus, o tada prisijunkite prie diskusijos!

Sužinokite daugiau

Dalyvauk moksleivių konkurse „€uro karta“

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Domiesi ekonomika? Nori sužinoti daugiau apie ECB ir pinigų politiką? Tuomet registruokis į konkursą „€uro karta“. Šiame konkurse gali dalyvauti moksleivių komandos iš euro zonos vidurinių mokyklų.

Moksleivių konkursas „€uro karta“


Žaidimai ir programėlės

ECB žaidimai ir programėlės

Žaisk ECB parengtus žaidimus! Sužinok daugiau apie banknotus ir monetas žaisdamas Euro Run (iPhone ir Android) ir naująją Euro Cash Academy versiją (iPhone ir Android).
Surink dokumentus į posėdį susirinkusiai Valdančiajai tarybai – žaisk Top Floor. Žaisdamas €conomia pats nustatyk palūkanų normas, o jei nori daugiau sužinoti apie infliaciją, žaisk Inflation Island.


ECB aiškina paprasčiau

Ieškote informacijos apie ECB? Norėtumėte pasigilinti į kai kurias ECB veiklos sritis?

Apie viską paprasčiau