Täiendavat lugemist

EKP pakub multimeedia vahendusel mitmesuguseid materjale, mis aitavad noortel, õpilastel ja laiemal üldsusel õppida tundma majanduse põhimõisteid, nagu inflatsioon ja hinnastabiilsus.

Lisaks on loodud erinevaid interaktiivseid mänge (millest mõned on kättesaadavad nutitelefoni rakendustena) ning korraldatakse Generation €uro õpilasauhinna konkurssi.

Majandusteemaline videokonkurss „Euro Video Challenge”

Konkursi võitsid Jason Halbgewachs ja Michiel Van Aarnhem. Õnnitleme võitjaid! Vaata võiduvideot ning teise ja kolmanda koha väärilisi konkursitöid. Täname kõiki osalejaid, kelle konkursitööd aitavad muuta majandusteemasid põnevaks ja mõistetavamaks.

Lisateave

Euro Cash Academy – proovi uut versiooni

Euro Cash Academy

Euro Cash Academy võimaldab tutvuda lähemalt europangatähtede ja nende turvaelementidega, pannes oma teadmised proovile või neid juurde hankides. See on kättesaadav ka nutitelefoni rakendusena. Tutvu rakenduse viimase versiooniga.


Osale Generation €uro õpilasauhinna konkursil

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Generation €uro õpilasauhinna konkurss


Mängud ja rakendused

EKP mängud ja rakendused

Mängi EKP veebilehel pakutavaid mänge! Õpi lähemalt tundma europangatähti ja -münte: Euro Run ja Euro Cash Academy uus versioon. Aita EKP nõukogul koguda vajalikke töödokumente – Top Floor. Määra intressimäärasid mängus €conomia ja uuri inflatsiooni kohta mängust Inflation Island.


EKPst lähemalt

Vajate teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad