Täiendavat lugemist

EKP pakub multimeedia vahendusel mitmesuguseid materjale, mis aitavad noortel, õpilastel ja laiemal üldsusel õppida tundma majanduse põhimõisteid, nagu inflatsioon ja hinnastabiilsus.

Lisaks on loodud erinevaid interaktiivseid mänge (millest mõned on kättesaadavad nutitelefoni rakendustena) ning korraldatakse Generation €uro õpilasauhinna konkurssi.

Osale võistlusel „Tetris® uus €50”!

Võta osa võistlusest „Tetris® uus €50” ja õpi tundma uut pangatähte, uurides lähemalt selle turvaelemente. Parimad 100 mängijat saavad auhinna.

Võistlus toimub 5. juulist kuni 29. augustini 2016 ning sellest võivad osa võtta kõik vähemalt 18-aastased ELi riikide kodanikud. Mängi Tetrist arvutis või mobiilis ja võitle end võitjate hulka!

Osale Generation €uro õpilasauhinna konkursil

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Generation €uro õpilasauhinna konkurss


Mängud ja rakendused

EKP mängud ja rakendused

Mängi EKP veebilehel pakutavaid mänge! Tutvu uue 50-eurose pangatähega siin – Tetris. Õpi lähemalt tundma europangatähti ja -münte: Euro Run ja Euro Cash Academy. Aita EKP nõukogul koguda vajalikke töödokumente – Top Floor. Määra intressimäärasid mängus €conomia ja uuri inflatsiooni kohta mängust Inflation Island.


EKPst lähemalt

Vajate teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad