Täiendavat lugemist

EKP pakub multimeedia vahendusel mitmesuguseid materjale, mis aitavad noortel, õpilastel ja laiemal üldsusel õppida tundma majanduse põhimõisteid, nagu inflatsioon ja hinnastabiilsus.

Lisaks on loodud erinevaid interaktiivseid mänge (mõned neist on kättesaadavad nutitelefoni rakendustena) ning korraldatakse Generation €uro õpilasauhinna konkurssi.

EKP dialoog noortega: #AskDraghi

EKP dialoog noortega

Aitäh kõigile, kes saatsid EKP presidendile Mario Draghile sisukaid küsimusi. Need hõlmasid Euroopa majanduse elavnemist, krüptorahaga seotud teemasid, aga ka uue üleilmse majanduskriisi võimalikkust.


Vaata president Draghi vastuseid välja valitud küsimustele ja ühine aruteluringiga!

Vaata lähemalt

Osale Generation €uro õpilasauhinna konkursil

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Oled huvitatud majandusest? Tahad rohkem teada EKP ja rahapoliitika kohta? Registreeru Generation €uro õpilasauhinna konkursile, mis on mõeldud euroala riikide keskkooliõpilastele.

Generation €uro õpilasauhinna konkurss


Mängud ja rakendused

Mängud ja rakendused

Mängi EKP veebilehel pakutavaid mänge! Õpi lähemalt tundma europangatähti ja -münte: Euro Run (rakendused: iPhone ja Android) ja Euro Cash Academy uus versioon (rakendused: iPhone ja Android).
Aita EKP nõukogul koguda vajalikke töödokumente – Top Floor. Määra intressimäärasid mängus €conomia ja uuri inflatsiooni kohta mängust Inflation Island.


EKPst lähemalt

Vajate teavet EKP kohta? Soovite tutvuda süvitsi mõne EKP tegevusvaldkonnaga?

Suunaviidad