Izglītojoši materiāli

ECB sagatavojusi plašu multimediju resursu klāstu, lai palīdzētu jauniešiem, skolēniem un plašai sabiedrībai uzzināt vairāk par ekonomikas pamatjēdzieniem, piemēram, inflāciju un cenu stabilitāti.

Esam izstrādājuši arī vairākas interaktīvas spēles, no kurām dažas pieejamas kā viedtālruņa aplikācijas, un organizējam "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņu.

Piedalieties sacensībās "Tetris® jaunā 50 € banknote"!

Piedalieties sacensībās "Tetris® jaunā 50 € banknote" un iepazīstiet jauno banknoti, atklājot tās pretviltošanas elementus. 100 labākie spēlētāji saņems balvu.

Sacensībās no 5. jūlija līdz 29. augustam drīkst piedalīties visi ES pilsoņi, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Spēlējiet šo spēli datorā vai mobilajā tālrunī un kļūstiet par vienu no uzvarētājiem!

“Euro paaudzes” skolēnu balvas izcīņa

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa


Spēles un aplikācijas

ECB spēles un aplikācijas

Spēlējiet ECB sagatavotās spēles! Iepazīstiet jauno 50 euro banknoti, spēlējot Tetris. Uzziniet vairāk par euro banknotēm un monētām, spēlējot "Euro Run" ("Euro skrējiens") un "Euro Cash Academy" ("Euro skaidrās naudas akadēmija"). Savāciet dokumentus un nogādājiet tos ECB Padomes locekļiem spēlē "Top Floor" ("Atrodi ceļu augšup!"). Nosakiet procentu likmes, spēlējot "€conomia", un uzziniet vairāk par inflāciju spēlē "Inflation Island" ("Inflācijas sala").


ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai meklējat informāciju un materiālus par ECB? Vai vēlaties vairāk uzzināt par konkrētiem ECB darbības aspektiem?

Noderīga informācija