Izglītojoši materiāli

ECB sagatavojusi plašu multimediju resursu klāstu, lai palīdzētu jauniešiem, skolēniem un plašai sabiedrībai uzzināt vairāk par ekonomikas pamatjēdzieniem, piemēram, inflāciju un cenu stabilitāti.

Esam izstrādājuši arī virkni interaktīvu spēļu, no kurām vairākas pieejamas kā viedtālruņa aplikācijas, un organizējam "Euro paaudzes skolēnu balvas" izcīņu.

ECB dialogs ar jauniešiem: #AskDraghi

ECB dialogs ar jauniešiem

Pateicamies visiem par lieliskajiem jautājumiem, ko iesūtījāt prezidentam Dragi par Eiropas tautsaimniecības atveseļošanos, kriptovalūtām un jaunas globālās ekonomiskās krīzes iespējamību.


Noskatieties viņa atbildes uz dažiem no jautājumiem un piedalieties debatēs!

Uzziniet vairāk

“Euro paaudzes” skolēnu balvas izcīņa

Girl in front of PC entering the Generation Euro Students’ Competition

Vai jūs interesē ekonomika? Vai gribat uzzināt vairāk par ECB un monetāro politiku? Tad piesakieties un piedalieties "Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņā, kur var sacensties skolēnu komandas no euro zonas valstu vidusskolām.

"Euro paaudzes" skolēnu balvas izcīņa


Spēles un aplikācijas

ECB spēles un aplikācijas

Spēlējiet ECB sagatavotās spēles! Uzziniet vairāk par euro banknotēm un monētām, spēlējot "Euro Run" ("Euro skrējiens"; iPhone un Android lietotājiem) un jauno "Euro Cash Academy" ("Euro skaidrās naudas akadēmija") versiju (iPhone un Android lietotājiem).
Savāciet dokumentus un nogādājiet tos ECB Padomes locekļiem spēlē "Top Floor" ("Atrodi ceļu augšup!"). Nosakiet procentu likmes, spēlējot "€conomia", un uzziniet vairāk par inflāciju spēlē "Inflation Island" ("Inflācijas sala").


ECB sniedz noderīgu informāciju

Vai meklējat informāciju un materiālus par ECB? Vai vēlaties vairāk uzzināt par konkrētiem ECB darbības aspektiem?

Noderīga informācija