Search Options
Home Media Explainers Research & Publications Statistics Monetary Policy The €uro Payments & Markets Careers
Suggestions
Sort by
  • Прес-реліз

Голова Національного банку України Кирило Шевченко відвідав спеціальне засідання Генеральної ради ЄЦБ

4 травня 2022 року

  • Голову запросили обговорити наслідки війну Росії проти України
  • ЄЦБ пропонуватиме українським громадянам стажування

Сьогодні Голова Національного банку України Кирило Шевченко взяв участь у спеціальному засіданні Генеральної ради Європейського центрального банку (ЄЦБ).[1] Під час зустрічі учасники обговорили економічний вплив війни на Україну. Члени Генеральної ради висловили всебічну підтримку народу України: «Сьогоднішнє засідання є сильною ознакою європейської єдності перед обличчям війни проти України», – заявила Президент ЄЦБ Крістін Лагард.

Національні центральні банки ЄСЦБ вирішили запропонувати можливість стажування для громадян України. Зі свого боку ЄЦБ допоможе молодим українцям отримати професійний досвід у європейській установі, запропонувавши 15 вакансій для стажування відповідно до потреб організації.

ЄЦБ шукає 15 нещодавніх випускників вишів та молодих фахівців, які доєднаються до ЄЦБ на строк до 12 місяців. Стажування дає можливість як застосовувати на практиці знання, отримані під час навчання, так і краще зрозуміти реалії роботи в Європі. Відповідне повідомлення про вакансію буде опубліковано на вебсайті ЄЦБ у найближчі тижні, а процес відбору відбуватиметься за звичайною процедурою набору персоналу в ЄЦБ. Успішні кандидати працюватимуть у профільних підрозділах відповідно до своєї спеціалізації та бізнес-потреб ЄЦБ.

З оглядом дій ЄЦБ у відповідь на війну можна ознайомитися на нашому вебсайті.

З питань взаємодії зі ЗМІ звертайтеся до Марі Терез Біттерліх, тел.: +49 172 1514350.

  1. До складу Генеральної ради входять Президент ЄЦБ, віце-президент ЄЦБ та голови національних центральних банків 27 держав–членів ЄС.

CONTACT

European Central Bank

Directorate General Communications

Reproduction is permitted provided that the source is acknowledged.

Media contacts