Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Kiti apsilankymai

Apsilankymas žydų memoriale

Tamsiuoju pagrindinio pastato istorijos laikotarpiu – Antrojo pasaulinio karo metais – iš Grossmarkthalle pastato rūsio traukiniais į koncentracijos stovyklas buvo išvežta beveik 10 000 žydų.

Čia įrengtą memorialą galima aplankyti užsiregistravus į Frankfurto žydų muziejaus organizuojamą gido vedamą ekskursiją. Jeigu norite užsiregistruoti į šią ekskursiją, užsukite į Frankfurto žydų muziejaus interneto svetainę (tik vokiečių k.).

M. Elzėserio paroda

Prieš pat pagrindinį banko pastatą stovintį Grossmarkthalle pastatą suprojektavo architektas Martinas Elzėseris (Martin Elsaesser), o pastatytas jis 1926–1928 m. Tuo metu tai buvo vienas iš didžiausių pastatų kompleksų Frankfurte ir didžiausia pasaulyje beatramė gelžbetonio konstrukcija.

M. Elzėserio parodą Grossmarkthalle pastate galite aplankyti užsiregistravę į Elzėserio fondo organizuojamą gido vedamą ekskursiją. Daugiau informacijos apie M. Elzėserio parodą rasite Grossmarkthalle Frankfurt interneto svetainėje (tik vokiečių k.).

Visi šios dalies puslapiai